Olympos Divasa Hotel

Olympos’ta Geceler

Olympos‘un gündüzü ayrı , gecesi ise daha ayrı güzeldir. Akşam yemeği sonrası bol alternatifli geceler sizi bekler. Olympos’un en güzel yanlarından birisi de tatil anlayışlarının farklılaştığı noktalarda taleplere karşılık arz bulunmasıdır. Yani eğer siz sakin bir gece geçirmek istiyorsanız kamelyalarımızda serin Olympos gecelerinin tadını çıkarıp , kitabınızı okuyabilir veya yıldızların seyrinde sohbetin derinliklerine kendinizi bırakabilirsiniz.

Gün içinde enerjisini tüketememiş ve geceyi sabaha eğlenerek bağlamak isteyenler içinse çok farklı seçenekler mevcut. Olympos Divasa Hotel haftanın her günü canlı müzik hizmeti vermektedir. Müzik tarzı hoşunuza gitmedi mi ? O halde yine Olympos’ta bulunan farklı yerlerde müzik keyfi yaşayabilirsiniz. Daha hızlı bir gece geçsin istiyorsunuz , o halde Olympos’ta bulunan disko-barlardan birisine gidip sabaha kadar eğlenebilirsiniz. Daha da yetmeze Kemer’e gidip büyük eğlence klüplerinde sabahı görebilirsiniz.

Yine Olympos geceleri için tavsiyelerimizden birisi Yanartaş turu. Çıralı’ya servis ile gidip Yanartaş’a çıkabilir ve keşfebilirsiniz…DSC_3342

Copyright Divasa Hotel 2014 | Design by ozgur