Olympos Divasa Hotel

İletişim

Yazır köyü , Olimpos, 07350, Kumluca, Antalya, Turkey

Olympos'ta Yeni Trend ! Olympos Divasa Hotel

  • Bize Ulaşın..
  • +90 242 892 11 20

Anlatsana Biraz Neden Olimpos Divasa ?

Antalya Olympos Divasa Hotel sizin bildiğiniz otellerden değildir. Gerek yapısı, gerek personeli, gerek verilen hizmet olsun neresinden bakılırsa bakılsın farklıdır, özeldir. Kendimizi övmek gibi algılanmasın lütfen, biz sadece kendimizi anlatmak istiyoruz ve yolunuz düşerse sizi ağırlamak, anlattıklarımızın ne kadar doğru olduğunu sizlere yaşatmak istiyoruz. Antalya Olympos’ta tatil düşünüyorsanız tatilinizi riske atmayın..

Yani Antalya Olympos’ta o kadar otel – pansiyon varken neden Divasa sorusu akla gelebilir. Olympos Divasa’da daha önce kalmış olanlar için bu soru anlamsız olacaktır, onlar bu soruya rahatlıkla çok şıklı cevaplar verebilirler ama bizi tanımayan potansiyel misafirlerimiz için “Neden Divasa ?” sorusuna kısa cevaplar verebiliriz. Bu cevaplar sizlere Olympos’ta otel seçiminde yardımcı olacaktır.

oman-tanrimŞefin Spesiyali: Özel Kabak Çorbası !

Olympos Divasa yörede bulunan diğer işletmelerle kıyaslanamayacak derecede zengin bir mutfağa sahiptir. Kahvaltı ve akşam yemekleri açık büfe olmakla beraber çeşit artı lezzet açısından Olympos’un en özel mutfağına sahiptir cümlesini doğrular niteliktedir. Tüm bu zengin çeşitler arasında en iddialı olanı ise açık ara – şüphesiz Özel Kabak Çorbasıdır. Misafirimiz olursanız işletme müdüresinden özel olarak bu çorbayı talep etmenizi tavsiye ederiz. Çorbayı tattığınızda solda bulunan  resimdeki tepkiyi vereceksiniz (:

 

Acayip Geniş ve Konforlu Odalar

Olimpos Divasa’nın odaları Olimpos ağaç evler mantığına uygun inşa edilmekle birlikte standart ağaç evlerden çok daha geniş tasarlanmıştır. Bungalov mantığında küçük kulübe tarzında odalar vardır ama Divasa Hotel ahşap ve doğal inşadan uzaklaşmadan bu konsepte yeni bir bakış açısı getirmiş, odaları geniş, ferah bir şekilde inşa ettirmiştir. Buna ek olarak banyo- tuvaletlerde oldukça geniş ve rahattır. Odalarında mini bar olan işletme sayısı Olympos’ta yok denecek kadar azdır. Tüm odalarda LED Tv, kablosuz internet erişimi, klima vs zaten mevcuttur.

İnce Düşünceli İşletmeci Farkı

olympos-divasa-2016-yaz-sozonu (3)Turizm söz konusu olduğunda işletme sahibinin ve müdürünün bakış açısı ve vizyonu işletmenin hizmet kalitesini doğrudan etkileyen bir faktördür. Olympos Divasa Otel bu anlamda farklı bir işletmedir, bunu misafir olduğumuzda kendiniz bizzat hissedeceksiniz. Odalarına asılacak tabloları bile tek tek seçen bir işletme sahibi, oteli baştan sona rengarenk boyayan zevk sahibi bir işletme müdürü olduğunda ortamda kendiliğinden renklenmekte…

 

Sıcak Ortam, Seviyeli Yakınlık

Tatil yapılan konaklama tesisinde en çok şikayetçi olunan konuların başında personelin iletişimde ayar bulamamasıdır. Bazı işletmeler sıcak davranmak adına haddini aşarken bazıları gereksiz derecede ciddi takınır. Ortası bulmak gerçekten zordur. Olympos Divasa Otel yılların getirdiği tecrübe ile bu konuda personelini özel olarak eğitir ve sizlerle iletişimi kolaylaştıran bir ortam hazırlar. Her yıl yaz sezonu başlamadan önce bu konuda misafirler ile birebir iletişime giren çalışanlar bazı eğitimlerden geçirilir. Sonuç olarak Divasa Otel’i eviniz gibi benimser, sıcak bir ortamda gerilmeden tatilini yaparsınız ve bu samimi ortam içerisinde haddini aşan olur mu gibi bir endişeniz olmaz. Ayrıca bu konuda çok büyük otellerde dahi ciddi bir eğitim mekanizması bulunmamaktadır..

 

Olympos Divasa Otel‘i tercih etmeniz için bunlar sadece birkaç unsur, daha fazlasının olduğunu sizi misafir ettiğimizde göreceksiniz (:

 

 

 

Yorumlar kapalı.