Olympos Divasa Hotel

İletişim

Yazır köyü , Olimpos, 07350, Kumluca, Antalya, Turkey

Olympos'ta Yeni Trend ! Olympos Divasa Hotel

  • Bize Ulaşın..
  • +90 242 892 11 20

ATV ve Shov Türk Divasa Hotel’de Çekim Yaptı

Bunu da belirtmeden geçmeyelim dedik, yani bissürü kanalda gazetede falan haberlerimiz, çekimlerimiz yayımlandı. ATV ve Shov Türk gezi programları kapsamında Olimpos‘un tanıtımını yaparken Olympos Divasa Hotel‘in yeni ağaç evler konseptine de değinmeden geçmediler. Farklı zamanlarda yapılan çekimlerde Olimpos ağaç evler tanıtıldı, anlatıldı. Dünyanın bildiği ve Türkiye’de en yaygın olarak Olimpos’ta bulunan bungalov tarzı konaklama mantığına Olympos Divasa Hotel’in farklı bakış açısına değinilmesi bizi ayrıca gururlandırdı.

Tekrara düşmek, yapılmış olanı yapmak, iz sürmek, taklit etmek. Devamlılığı olmayan ve başarı şansı düşük yöntemlerdir. Turizm ve hayat tecrübeleri azımsanmayacak kişi Nazım Yaslan bu mantığa ermiş ve Olympos Divasa Hotel’i benzersiz, örnek bir duruma getirmiştir. Farklı olmak ise fark edilen  ve yeri geldiğinde haber yapılan bir durumdur. İşte bizim Olimpos tanıtımı yapan programların skalasına girme sebebimiz de tam olarak buydu.

Basında Biz tadında bir sayfa yapmayı düşündük ama kebapçı duvarına asılan ünlü fotoğrafları durumuna düşmemek adına bu fikirden vazgeçtik.

Kısaca Olympos Divasa farklı bir mantıkta yürüyen bir işletmedir. Misafirimiz olun, bu cümlelerin karşılığını size yaşatalım…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam yorumlar yüzünden soru sormak zorunda kalıyoruz: