Olympos Divasa Hotel

İletişim

Yazır köyü , Olimpos, 07350, Kumluca, Antalya, Turkey

Olympos'ta Yeni Trend ! Olympos Divasa Hotel

  • Bize Ulaşın..
  • +90 242 892 11 20

Balayı Olympos’ta Güzel

Olympos Divasa Hotel olarak butik konsepti içeren odalarımıza ek olarak balayı odaları hazırladık. Geçtiğimiz sezondan edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda balayı günlerini Olympos‘ta geçirmek isteyen ama bu özel olimpos_resimleri3zamanlarda özel ilgi görebilecekleri mekan bulamayan çiftlerimiz için özel ortamlar hazırladık.

Yaz sezonu tatil ile eşlendirilse de aynı zamanda düğünlerin yoğunlaştığı zamanlar. Düğün sonrası balayına çıkan çiftler ise genelde 5 yıldızlı otelleri tercih ediyorlar. Fakat içlerinde doğa ve Olympos aşığı çiftlerimizin de sayısı azımsanacak türden değil. Olympos’ta böyle bir eksiklik olduğunu fark eden işletmecimiz Nazım Yaslan, Olympos Divasa Hotel’in deluxe odalarını restore ettirerek balayı çiftlerimize uygun hale getirdi. Fiyat olarak da diğer bölgelerden çok daha uygun olan Olympos Divasa Hotel bu sayede balayını Olympos’ta geçirmek isteyen çiftlerimize hizmet verebilecek.

Balayı çiftlerimiz için verilen hizmet ise sadece özel odadan ibaret değil. Bir  çok sürprizi içinde  barındıran özel hissettirecek hizmetler balayı çiftlerini bekliyor. Divasa ailesi sizleri her zaman düşünüyor..
Hayatınızın en özel günleri olan balayı günleriniz için çok detaylı güzellikler düşündük. Olympos Divasa Hotel sizleri bekliyor…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam yorumlar yüzünden soru sormak zorunda kalıyoruz: