Olympos Divasa Hotel

Olympos Blog

Benzemez Kimse Sana !

Benzemez gerçekten. Şarkı yazacak olunsa , olsa öyle bir yetenek ilham için sıradan bir Oympos gecesi yeterdi muhakkak. Mesela in akşam saatlerinde Olimpos sahiline , uzan kumlara , bekle güneş iyice terk etsin seni ve sonra bak gökyüzüne, say yıldızları. Aslında yıldızların ne kadar çok olduğuna şaşır, yaşadığın bina yığınlarına lanet et, sonra vazgeç her şeyden sadece dalga sesleri olsun kulağında ve sevgilinin gözünde çakan ışık parçacıkları gibi dizilmiş yıldızların uzaklığına dal, git.

Olympos’ta isen yaşayabilirsin tüm bunları. Ritüel olabilir kaldığın her güne münhasır. Mesela meteor yağmuru oldu geçen hafta ve Olimpos sahilinde olanlar daha bir keyifliydiler. Ard arda düşmekteydi meteorlar, halk diliyle yıldızlar ve yıldız yağmurunda dilek kalmadı dilendi o gece bir çok farklı yerden gelen gitar sesleri eşliğinde.

Bakmayı bilen için sevgilinin seyri gibidir Olympos. Narindir ne taraftan bakılsa, hırçındır kış geceleri , aşktır temmuz ayında , “yaz günü temmuzda , sen terle ben sileyim” tadında bir türküdür, gülümser gibidir akşam üzerleri , canlı müziğin can kısmıdır bazen, bazen melankoli ki ayrılık vakti yakınsa. Üzgündür Olympos’tan ayrılanlar.

Ve Olympos tamamen duygu ile ilgili bir ruh halidir.

1 comment

  1. Öznur - 23 Ağustos 2014 03:13

    Woow çok iyi. Olympos bencede aşk gibi. Orada kaldığım 4 günde aşık oldum. ilk fırsatta yine gideceğim ve bu kez Divasa oteli deniycem.

    Cevapla

Have your say

Spam yorumlar yüzünden soru sormak zorunda kalıyoruz:

Copyright Divasa Hotel 2014 | Design by ozgur