Olympos Divasa Hotel

İletişim

Yazır köyü , Olimpos, 07350, Kumluca, Antalya, Turkey

Olympos'ta Yeni Trend ! Olympos Divasa Hotel

  • Bize Ulaşın..
  • +90 242 892 11 20

Deniz,kum,güneş,tarih,müzik,yeşil,mavi ve daha fazlası Olympos’ta

Başlığa eklenecek daha bir çok şey var halbuki ama başlık kısa olmalı. En kısa haliyle bile neredeyse bir paragraf oldu. Var işte tüm bunların hepsi Olympos‘ta. Rengarenk bir yer Olimpos. Otostop ile gelip çadır kuranı da var, konforundan vazgeçmeyeni de.

Halk müziği aşığı da çok , caz dinlerim diyeni de. Benim ilgimi sadece tarihi dokular çeker diyende Olympos’ta tatil yapmayı hayal ediyor , deniz delisi olanı da. Yürümeyi seven içinde bol alternatif var , hamakta sükunet içinde kitabımı okurum ben diyen için de

.

Hepsinden önemlisi, Olympos’un  bu çok farklı arz sunan yapısı tamamen doğal. Zorlama falan değil yani. Olympos Divasa’da her akşam türkü veya özgün müzik dinlemek mümkün iken , az ötede caz , başka bir yerde pop , kimi mekanda ise pup bar tadında eğlenmek mümkün. Çadır kamp alanları da mevcut, lüks odaları ile ağaç evler konseptinin birleştiği yerlerde.olimpos_sahil_1

Aynı gün içinde tekne turu ile turkuaz renkte koylarda denize doyabilirsiniz veya yemyeşil dağlarda yürüyüş yapabilirsiniz. Adrenalin arıyorsanız yamaç paraşütü ile gökyüzünden Adrasan’ı seyredebilir veya kanyon gezilerine çıkabilirsiniz. Rafting , ATV turları , bisiklet turları da yine alternatifler arasında. Tarih – kültür tadında bir tatil istiyorsanız Likya Antik Kenti sizi bekliyor. Sadece Likya Antik Kenti’de değil üstelik , çevrede o kadar çok kahverengi tabela mevcut ki öyle 3-5 günlük bir tatil sizi kesmeyebilir. Henüz Kültür Bakanlığı’nın korumaya almadığı o kadar çok tarihi eser ve antik dönemlere ait kalıntılar var ki şaşıracaksınız.

caretta_carettaCaretta Caretta gördünüz mü hiç ? Olympos kumsalında sizleri minik carettalar bekliyor olabilir. Geceleri hiç görmediğiniz kadar yıldızı bir arada görebilir , yaşadığınız yerin gökyüzünden soğuyabilirsiniz. Deniz kenarında güneşlenirken bir anda çalıp söyleyen bir müzik grubu ile karşılaşmanız mümkün. Yine gece sahilde ateş yakıp etrafında şarkı söyleyen insanlara teklifsiz katılabilir , şarkılarınızı birlikte söyleyebilirsiniz. Bunu yaparken Akdeniz Akşamları’nı söylememeniz tavsiyemizdir. Klişeye düşüp gecenizi ziyan etmeyin lütfen (:

Olimpos turizm cenneti olan ülkemizde henüz yeterince keşfedilmemiş , tam olarak önemi idrak edilmemiş bir yerdir. Ve işin garip yanı biz bu halini çok seviyoruz. Çünkü Olympos bilenler için özeldir ve fakat ismi kirlenmiş popüler tatil beldeleri tatsızlığına henüz düşmemiştir.

Her yönü ile özel olan Olimpos’un özel konaklama adresi Olympos Divasa Hotel sizlere konforlu bir tatil sunmak için yenilendi ve sizleri bekliyor. Gelin Olympos’la ve bizimle tanışın. Özel bir tatil herkesin hakkıdır !

olimpos_alternatif_turizm

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam yorumlar yüzünden soru sormak zorunda kalıyoruz: