Olympos Divasa Hotel

İletişim

Yazır köyü , Olimpos, 07350, Kumluca, Antalya, Turkey

Olympos'ta Yeni Trend ! Olympos Divasa Hotel

  • Bize Ulaşın..
  • +90 242 892 11 20

Espresso içmek için Olympos’a Gitmek ?

Bu yazıyı Olympos Divasa Hotel’de kalmış olan bir misafirimiz mail yolu ile gönderdi, sizlerle paylaşmak istedik…

 

Olympos geçmişten bugüne hep kendi tarzı olan turizm merkezlerinden birisi olmuştur. Her daim bir karizması ve kendine has bir duruşu vardır. Olympos müdavimlerinden birisiyim. Her fırsat buldukça soluğu orada alırım , kalabildiğim sürece kalırım. Çok farklı mekanda konaklamışlığım vardır. Hepsi birbirinden sıcak ve samimi insanlardır. Olympos’ta kötülenecek işletmeci sayısı yok denecek kadar azdır. Bu anlamda da Olympos değişik bir yerdir. Diğer turizm merkezlerine benzemez. İstisnalar dışında kimse sizi kazıklama peşinde değildir, fiyatları oldukça uygundur.

Geçen hafta sonu Olympos’ta yeni bir güzellik keşfettim. Arkadaşlarım Olympos Divasa Hotel’de kaldıklarını söylediler , onları görmek amaçlı uğradım. İkram kısmına gelindi . ne içersin sorusuna espresso cevap buldu. Tıpkı Olympos gibi espresso ile de farklı bir bağım vardır. Her yerde içilmez. Her mekanın kullandığı kahve aynı tadı vermez. İstanbul’da yaşadığım yıllarda İstiklal Caddesi’ne sırf espresso içebilmek adına gitmişliğim çoktur. Aynı durumu bana Olympos Divasa Hotel yaşattı. Uzun yıllardır içtiğim en harika espressoyu bana ikram ettiler ve orada kalmak için benim için çok geçerli bir sebep oldu.

Bu aynı zamanda tesadüfen keşfedilen güzellikler zincirinin başı oldu. Çünkü mekan başlı başına özel bir yer. Baştan sona tüm detayları düşünülmüş bir otel. Her konuda seçici işletmecisi var ve kesinlikle turizm konusunda tecrübeli oldukları çok belli. Yemekler , odalar , çevre düzeni , personelin güler yüzü vs. Kısaca baştan sona tam not alacak bir otel.

 

Ve benim için kıvamında espresso içebileceğim ve keyifle konaklayacağım yeni bir güzellik.

Çıkarken otel yetkililerine teşekkür ettim ama bir kez de bu şekilde teşekkür iletmek istedim. Sitenizde yorum olarak yazacaktım ama nereye yazacağımı bilemedim , mail olarak geçtim.

Olympos Divasa Hotel Olimpos’ta iyi ki var…

Ayten  Tınazlı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam yorumlar yüzünden soru sormak zorunda kalıyoruz: