Olympos Divasa Hotel

İletişim

Yazır köyü , Olimpos, 07350, Kumluca, Antalya, Turkey

Olympos'ta Yeni Trend ! Olympos Divasa Hotel

  • Bize Ulaşın..
  • +90 242 892 11 20

İnce Düşünceli Otel : Olympos Divasa…

Olympos Divasa Hotel  genç kadrosu , vizyon sahibi Genel Müdüresi ve uzun yıllar turizm tecrübesi ile işletmeciliğe bütünü ile hakim sahibi sayesinde misafir memnuniyetinin ince detaylardan geçtiğini bilen ve bu yolda hareket eden bir yapıdır. Biraz uzun bir cümle oldu sanırım , konuyu biraz açmak gerek (:

Olympos genel olarak aile işletmelerinin bulunduğu bir turizm beldesidir. Köken ve eğitim olarak turizme çok fazla hakim olmayan bu işletmeler aslında gayet samimi, sıcak ve iyi niyetlidirler. Fakat genel olarak birbirinin benzeri durumuna düşmekten ileri gidemeyen bu tarz işletmeler farklı hizmet anlayışlarından uzaktırlar. Olympos Divasa Hotel bunun bilincine varmış, hizmet konusunda farklı olmadıkça ilerlemenin mümkün olmadığını kavramış bir işletmedir. Bu anlamda sizlere alışılmışın dışında bir hizmet mantığı ile yine alışılmışın dışında bir tatil deneyimi yaşatmayı vizyon edinmiştir.

divasa__hotel212Mesela kahvaltıda kuru kayısının ve ceviziçinin çok faydalı olduğu öğrenildiğinde Malatya’dan özel olarak getirtilerek misafirlere kahvaltıda kuru kayısı ikram edilmeye başlanmıştır. Bu belki sizlere küçük bir detay olarak görünebilir ama sizi gülümsetmek , güne güzel başlamanızı sağlamak adına Malatya’dan özel olarak kuru kayısı getirten kaç tane işletme sayabilirsiniz ? Olympos’un en zengin açık büfe kahvaltı ve akşam yemeğine sahip mekan olduğumuzu belirtmeye gerek bile duymuyoruz.olimpos_evlilik_teklifi_3

Geçtiğimiz yılbaşında otelimiz % 100 doluluk oranına ulaştı. Sevgilisine evlenme teklif edeceğiniz öğrendiğimiz misafirimiz için özel bir organizasyon düzenlendi ve tüm otel personeli bu organizasyonda yer aldı. Sonuç olarak kocaman bir evet cevabı alan çift otelimizden nişanlı olarak ayrıldılar. Sonrasında her yılbaşı kaldıkları odayı rezerve edeceğimize ve  bunun için ücret almayacağımıza söz verdik. Kaç işletme sizin sevginize sevgi katmak için tüm işletmeyi seferber eder ?

 

Olympos Divasa Hotel ince düşünceli bir işletmedir. Önceliğini sizlerin memnuniyetine verir ve bu sayede sizlerin Olympos’tan mutlu ayrılmanızı sağlar. Bizden mutlu ayrılan her misafirimizin bizlere kocaman bir artı olarak geri döneceğini biliyoruz ve tüm kadromuz ile bunun için çalışıyoruz…

 

1 yorum var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam yorumlar yüzünden soru sormak zorunda kalıyoruz: