Olympos Divasa Hotel

İletişim

Yazır köyü , Olimpos, 07350, Kumluca, Antalya, Turkey

Olympos'ta Yeni Trend ! Olympos Divasa Hotel

  • Bize Ulaşın..
  • +90 242 892 11 20

Kaliteli Sükunet…

Kaçma isteği zaman içerisinde her bireyi ziyaret eden bir isyan modudur. Kimisi stresten , kimisi yorgunluktan , kimisi kendinden kaçmak ister. Bu aynı zamanda bir lükstür. Kaçmak kolay bir eylem değildir. Cesaret ister , enerji ister ama en çokta zaman ve para ister. Kaçılacak yerin bilinmiyor olması da ayrı bir sıkıntıdır.

Olympos kaçma isteği duyanlar için kış aylarında tüm bu eksiklikleri giderir özellikte bir ortama bürünür. Hayali kurulan kaçılacak yer aslında tam olarak Olimpos’un kendisidir. Yaz aylarının gürültü – şamatası geride kalmıştır. Akış yavaşlamış , geride kalan az sayıda insan artık daha relaks bir ruh haline girmiştir. Kumsal , dağlar , yol boyunca ağaçlar ve yaprakları sahiplenilmeyi bekler. Dalgalar büyür , kumlar ise ayak izlerinden ayrışmış , el değmemiş , dokunulmamış bir ten rolüne girer. Daha da cesurum diyorsanız Olympos sahilini gece ziyaret etmelisiniz. Yıldızlar avucunuza dökülecek , dalga sesleri sizi selamlayacaktır.

Olimpos her mevsim farklı güzellikleri barındıran bir cennet , kış aylarında ise sığınılacak bir liman. Kaçma isteği duyanların derdine derman özellikte. Tüm bunların farkında olan Olympos Divasa Hotel kış aylarında da açık ve sizleri bekliyor. Oldukça makul fiyatlar ile her şeyi geride bırakabileceğiniz güçlü bir kale gibi. Gelin sorunlar kapının dışında kalsın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam yorumlar yüzünden soru sormak zorunda kalıyoruz: