Olympos Divasa Hotel

İletişim

Yazır köyü , Olimpos, 07350, Kumluca, Antalya, Turkey

Olympos'ta Yeni Trend ! Olympos Divasa Hotel

  • Bize Ulaşın..
  • +90 242 892 11 20

Kurban Bayramı için Olympos Planları – Planlar planlar…

Olympos‘ta tatil planınız var mı ? Bayram tatilini Olympos ile değerlendirmeyi düşünüyor olmak ? Oldukça makul bir düşünce. Bunaltmayan ama iç ısıtan bir güneş , sakin ve Çıralı’ya kadar uzanan kilometrelerce kumsal , ılık bir deniz , serin akşamlar bayramda Olympos kelimesinin içinde yer alan bir çok etkenden bir kaçı.

divasa_galeri5Kurban Bayramında Olympos planı yapıyorsanız sizlere en önemli tavsiyemiz erken rezervasyon yaptırmanız olacaktır. Bu planı yapan sadece siz değilsiniz. Bir kaç günlüğüne şehirden ve yaşanan rutin hayattan kaçmayı hayal eden çok insan var ve bizim sizleri ağırlayabileceğimiz belli sayıda odamız var. Geçtiğimiz bayramlardan edindiğimiz tecrübeye dayanarak erken rezervasyon tavsiyesinde bulunuyoruz. Çünkü sizlere “malesef boş odamız kalmadı ” demek bizi mutlu etmiyor.

Olympos Divasa Hotel bu yıl itibariyle Olympos’ta doğal bir ortamda ama şık bir tatil yapılabileceğini kanıtladı. Akıllara yerleşen ağaç evler doğaldır ama konforsuzdur imajını yıktı. Hem ahşap , doğal yapıda hem de isteğe bağlı derecelerde lüks içeren odalar inşa ettik. Sizlerden gelen tepkiler çokta güzel olduğunu gösterdi , mutlu olduk.

Velhasıl kelam bayram için gelecekseniz sürpriz yapmayın , önceden haber verin (:

Bayramda Olympos’ta olacaklara bonus tavisye : Akşam üzeri otelden aşırdığınız battaniyeleriniz ile sahile gidin. Güneşin kuzey yer küreden iyice uzaklaştığından emin olun. Önce zifiri bir karanlığa teslim bayrağı çekin. Sonra yıldızlar karşılasın sizi. İddiamız odur ki hayatınızda gördüğünüz  tüm yıldızların sayısından çok yıldız size göz kırpacak. Eğer yiyorsa sabahlayın , yok eğer sabaha kadar bekleyemiyorsanız bile en azından bir kaç saat kumların üzerinde , yıldızların altında zaman geçirin.

Olympos’a sırf yıldız saymak ve Olympos Divasa’da espresso içmek için bile gidilebileceğini aklınızdan çıkarmayın ve sonrasında otelden aşırdığınız battaniyeleri geri getirmeyi unutmayın ! (:

divasa_olympos14

1 yorum var

  1. Kurban Bayramı için fiyat teklifinizi beklerim. 1 double oda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam yorumlar yüzünden soru sormak zorunda kalıyoruz: