Olympos Divasa Hotel

İletişim

Yazır köyü , Olimpos, 07350, Kumluca, Antalya, Turkey

Olympos'ta Yeni Trend ! Olympos Divasa Hotel

  • Bize Ulaşın..
  • +90 242 892 11 20

Likya’nın Ruhu ; Olympos

Olimpos bir garip yer. Bunu Olympos‘u görenler az çok bilirler. Özellikle tarih ile ilgisi olanlar Olympos’un ayrı bir ruhu olduğunu hemen hissederler. İki yanını dağlara yaslamış bir vadinin içinde son yıllarda daha çok bilinen bir tatil beldesidir. Belde de değildir aslında. Köy deseniz o da değildir. Ya böyle bir acayip yer. Anlatması biraz zor. Dağınık halde pansiyonlar , sonrasında pansiyonlar daha da yoğunlaşıyor ama öyle çok fazla sayıda değiller. Pansiyon genel olarak abartı lüksten uzak yapıdalar. Olimpos’un meşhur olan kısmı aslında bungalov tarzı ağaç evleri ve pansiyonların çoğunluğu da bu tarzda yapılanmış durumdalar. Yani eğer niyetiniz Feyspuk İnstagram falan gibi sosyal ağlardan” param var” havası atmaksa Olimpos buna çok uygun olmayabilir. Düşünün ki yılın büyük kısmını makarna yiyerek geçiren üniversite öğrencileri bile Olympos’ta tatil yapabiliyor. Yani Olimpos A sosyoekonomik sınıfın etiket dertlerinden uzak bir oluşum , mantıktır. Bu haliyle de çok sevimlidir , samimidir.

olympos_kaya_mearlar_divasaBu yazılanlar aklınıza köhne, ucuz, kalitesiz bir yer çağrıştırmasın. Uygun fiyatlar ve doğal ortamlarda konaklama imkanı sunuyor olabiliriz ama aslında oldukça konforlu bir tatil imkanı yine bu yazılanlar içindedir. Mesela Olympos Divasa Hotel  olarak odalarımız tamamen bungalov tarzındadır ama içinde duş- wc ve internet bağlantısı , isteğe bağlı TV mevcuttur. Temizlik konusunda ciddi oranlarda iddialı bir işletme olduğumuzu belirtmeden geçemeyiz. Kahvaltı ve akşam yemekleri açık büfedir ve lezzet konusunda mutfak ekibimiz eleştirilmeyi dahi sevmezler. Alışık değiller çünkü. Memnuniyet oranları biraz burunlarını kaldırdı maalesef ama elbette bu durum onları asla şımartmadı. Her geçen gün kendilerini geliştirerek sizleri daha keyifli doyurma hevesindeler.

Kısaca ( ki pek kısa olmadı yine ) Olympos sizlere  sakin ama hareketli , doğal ama konforlu , uygun fiyatlarla ama gayet mis gibi konaklama şartları ile bir tatil alternatifi sunuyor.

Hadi sizde acele etmeden  ama çabuk çabuk gelin , bekliyoruz…   (:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam yorumlar yüzünden soru sormak zorunda kalıyoruz: