Olympos Divasa Hotel

Olympos Blog

Olimpos Atlas Dergisi’nin Aralık Sayısında

Geçtiğimiz ekim ayında dünyanın dört bir yanından gelen dağcıların ağırlandığı , Olympos‘ta yapılan organizasyon Atlas Dergisi’nin aralık sayısında yer buldu. Türkiye’nin tartışmasız otorite dergisi olan Atlas ,Olimpos‘a geniş yer verdi.

Doğası ile görenleri büyüleyen tatil yeri olan Olimpos Ağaç Evleri konusunda Türkiye’nin en meşhur beldesi. Tamamen ağaçtan yapılan evlerde klima, tv , duş wc gibi imkanlar mevcut. Hem  lüks hem doğal.

Dağcılık sporu ve Olympos ilişkisini ve bu anlamda Olimpos’un ülke turizmine katkılarının detayı anlatıldığı sayıda , Olympos ile ilgili tanıtıcı bilgilerde yer alıyor.

AKUT ekiplerininde hazılık çalışmalarını yaptığı yer olan Olimpos, dağcılık – tırmanma sporlarında otorite konaklama bölgesi olma yolunda ileriliyor.

Olympos Divasa Hotel , daha öncesinde de belirttiğimiz üzere grup olarak tırmanma amaçlı Olimpos’u ziyaret eden misafirlerimize özel indirimler sunmaya devam ediyor. Yılın 12 ayı açık olan işletmemiz standart üzeri kalitesi ile sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacaktır…

Atlas_Aralik_sayisi_olimpos

Have your say

Spam yorumlar yüzünden soru sormak zorunda kalıyoruz:

Copyright Divasa Hotel 2014 | Design by ozgur