Olympos Divasa Hotel

İletişim

Yazır köyü , Olimpos, 07350, Kumluca, Antalya, Turkey

Olympos'ta Yeni Trend ! Olympos Divasa Hotel

  • Bize Ulaşın..
  • +90 242 892 11 20

Olimpos nasıl bir yerdir ?

Ülkemizde tatil yapılabilecek çok mekan bulunmaktadır. Fakat bunlardan belki de en güzellerinden birisi Olimpos’tur. Burası daha çok gençler tarafından tercih dilen bir yer olmasına rağmen aslına bakarsanız herkes bir defa görmelidir.

Olimpos deniz ve tarihin iç içe geçtiği bir doğa harikasıdır. Burada bir defa bile olsa bulunmak ve yaşamak gerekir. Burada kalmak için tabi ki en güzel seçenek Olimpos Ağaç Evler dir.Buralarda kalmak istiyorsanız önceden rezerve yaptırmanız çok mantıklı olacaktır. Çünkü Olympos Ağaç Evler özellikle yurt dışından çok rağbet görmektedir. Burada konaklamak çok eğlenceli ve değişik bir duygudur.

Olympos ta denize ulaşmak tarihi şehir kalıntılarının arasındaki patika yoldan yürüyorsunuz. Yolun sonunda sizi çok güzel bir liman karşılıyor. Burada deniz girmek son derece keyiflidir.

Birçok tatil yöresinde konforlu oteller bulunur burada ise doğa ve tarih vardır. Olympos doğa ve tarihi yaşamak için son derece güzel bir mekandır. Bu güzelliği hayatınızda bir defa olsun mutlaka yaşamalısınız. Size unutulmaz bir hatıra olacaktır.

Olimpos Ağaç Evler burada kalınacak en eğlenceli ve değişik yerdir. Sabah kuş sesleri içinde uyanacaksınız, bunu mutlaka yaşamalısınız. Bu yaşadığınız değişikliği belki d her yıl yaşamak isteyeceksiniz. Havlunuzu alıp patikadan yürüyerek denize ulaşacaksınız. Burada karşınıza eşiz bir plaj ve deniz manzarası çıkacak.

Olympos bungalovlar  son yıllarda ve öncesinde özellikle yurt dışından yoğun talep görüyor. Bu sebeple özellikle yaz aylarında mutlaka rezervasyon yaptırarak gitmekte çok büyük fayda var. Rezerve yapmadan gittiğiniz takdirde yer bulamama ihtimaliniz oldukça yüksek. Dışarıda kalmamak için mutlaka rezerve yaptırarak gidiniz.

Artı sıradanlaşan yerler yerine tatilinizi çok uzak olmayan değişik bir yerde geçirin. Planınızı buna görev yapın Olympos ve Olympos Ağaç Evler sizi bekliyor. Hayatınızda bir defada olsa bu tatili yapın . Kesinlikle pişman olmazsınız ama öncesinde rezervasyon yapmak çok mantıklı olacaktır.

Burada doğa yürüyüşü gibi etkinliklere de katılabilirsiniz. Doğada tarihi kalıntılar içinde yürüyüş yapmak sonrasında tertemiz bir denize girmek çok keyifli olacaktır. Bunları yaşamak için çok beklemeyin ve Olimpos a mutlaka uğrayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam yorumlar yüzünden soru sormak zorunda kalıyoruz: