Olympos Divasa Hotel

İletişim

Yazır köyü , Olimpos, 07350, Kumluca, Antalya, Turkey

Olympos'ta Yeni Trend ! Olympos Divasa Hotel

  • Bize Ulaşın..
  • +90 242 892 11 20

Olimpos Plajı En İyi 20 Plaj Arasında

Olympos Plajı güney Avrupa’nın en iyi 20 plajı arasında gösteriliyor. Caretta caretta ların yumurtlama bölgesi olması sebebiyle sit alanı içinde kalan Olympos Plajı bu sayede Türkiye’nin de bakir kalabilen en temiz plajlarından birisi.

İngiliz turizm sitelerinin güney Avrupa’nın en iyileri arasında gösterdiği Olympos Plajı kilometrelerce kumsalı, dağlara yaslanan yapısı ile sizleri bekliyor. Bunun yanı sıra plaj yolunda bulunan Likya Antik Kenti sayesinde de denize sıfır tesis bulunmayan Olympos tüm bunların sayesinde insanın kirletemediği, betonlaştıramadığı doğal bir güzellik olarak keşfedilmeyi beklemekte. Akdeniz sahil şeridini gözünüzün önünden geçirin, 5 yıldızlı otellere satılmamış, ranta uğramamış kaç tane koy sayabilirsiniz ?  Olympos  az sayıda kirlenmemiş koydan birisi. Antalya Kemer ilçesini geçtikten sonra 11 km denize doğru yol alınca sizleri vadi boyunca konuşlanmış tesisler karşılıyor. Genel yapıları doğayı bozmadan, doğal renklere uyumlu olarak ağaç ev olarak tasarlanmış tesisler fiyat açısından da diğer tatil bölgelerine nazaran çok uygun. olimpos_cirali_plaji

Olympos tüm bu özellikleri ile çok yönlü bir tatil beldesi olarak sizleri bekleyen bir yöre. Yazının amacı Olympos Plajı’nı anlatmaktı aslında ama bunlardan bahsetmeden geçmek olmaz. Olympos doğa, tarih, deniz, adrenalin gibi bir çok farklı turizm amacını içinde barındırır. Likya Antik Kenti ve çevredeki kahverengi tabelalar tarih ile ilgili olanlar için adeta cennet ortamı yaşatır. Olympos’u çevreleyen dağlara yapacağınız yürüyüşlerde henüz keşfedilmemiş, koruma altına alınmamış Likya dönemine ait kalıntılara rastlayabilirsiniz. Amacı deniz, kum, güneş olan tatilciler için zaten bahsettiğimiz üzere Güney Avrupa’nın en iyi 20 plajından biri seçilen bir plaj sunuyor Olympos. Doğayı, yeşili seviyorum diyenler için ise dört taraf yeşil, güney tamamen mavi. Bunların yanı sıra rafting, yamaç paraşütü, dağcılık, kaya tırmanışı, trekking gibi doğa sporlarının her birini Olympos’ta yapmak mümkün.

Olympos Divasa Hotel ise tüm bu alternatif turizm seçenekleri içerisinde kaliteli bir konaklama imkanı sağlıyor. Olimpos Ağaç Evler mantığında ahşap odalarımız hem doğal bir ortam hem de lüks bir  ortam oluşturuyor. Olympos’ta ki diğer işletmelerden farklı olarak Olympos Divasa konforundan taviz vermek istemeyen misafirlerimizi düşünerek farklı oda tipleri inşa etti. Geçtiğimiz sezon baştan sona yenilenen otelimizde ister standart ağaç evler, isterseniz deluxe ağaç evlerde kalabilirsiniz. Olympos’un en iddialı restaurantına sahip olan otelimizde açık olimpos303büfe kahvaltı ve akşam yemeğinde damaklarınız şenlenecek. Yaz aylarında her akşam canlı müzik programı bulunan otelimizde ister odanızda kafa dinleyin, ister gecenin tadını müzik dinleyerek çıkarın.

Olympos’a gelmek için çok fazla sebebiniz var, ihmal etmeyin gelin keşfedin, sonrasında vazgeçemeyeceksiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam yorumlar yüzünden soru sormak zorunda kalıyoruz: