Olympos Divasa Hotel

İletişim

Yazır köyü , Olimpos, 07350, Kumluca, Antalya, Turkey

Olympos'ta Yeni Trend ! Olympos Divasa Hotel

  • Bize Ulaşın..
  • +90 242 892 11 20

Olimpos Utrecht Turizm Fuarı’nda

HOLLANDA’da düzenlenen Uluslararası Utrecht Turizm Fuarı‘nda Olimpos 25 metrekarelik bir stant ile temsil ediliyor. Olimpos Ağaç Evleri, Likya Yolu , trekking rotaları , koylar ve daha bir çok ilgi çekici turizm konusu Olimpos standında turizm ilgililerinin görücüsüne çıktı.

Fuara katılanların yoğun ilgi gösterdiği Olimpos standı sayesinde Olimpos Ağaç Evler ve Olimpos çevresi daha fazla alanda insanların ilgisine ve talebine sunuldu. Bu tarz organizasyonlar sayesinde Olimpos,  dünyaca bilinen bungalov vadisi, ağaç evlerin en yoğun bulunduğu tatil bölgeleri içerisinde anılıyor.

Her yıl düzenlenen ve yoğun ilgi gören Uluslararası Utrecht Turizm Fuarı bu yılda beklenen ziyaretçi sayısını buldu ve hatta beklenenden daha fazla ilgi gördü. Dünyanın her yerinden akın akın gelen turizm sektörü ilgilileri keşfedilmeyi bekleyen bölgelere daha fazla ilgili oldular. Bu bölgelerden birisi de hak ettiği değeri henüz bulamamış olan ağaç evler diyarı Olimpos.

Hollanda’nın her yıl yaklaşık 1 milyon 300 bin turisti Türkiye’ye gönderdiği düşünüldüğünde bu fuarın önemi daha iyi anlaşılıyor. Bu yıl düzenlenen fuarda Olimpos içinde ayrı bir stant açılması ve Olimpos’un görseller – videolar eşliğinde tanıtılması 2015 yaz sezonu için Olympos’ta bulunan işletmelerde umutlu bir bekleyiş oluşturdu.

Doğası, koyları, kumsalı, antik kalıntıları, caretta carettaların yumurta bıraktığı kumsalları, yeşili, mavisi ile Olimpos fuara katılan Hollandalıları mest etti.

2015 yaz sezonu Olimpos için daha bir güzel geçecek gibi görünüyor…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam yorumlar yüzünden soru sormak zorunda kalıyoruz: