Olympos Divasa Hotel

İletişim

Yazır köyü , Olimpos, 07350, Kumluca, Antalya, Turkey

Olympos'ta Yeni Trend ! Olympos Divasa Hotel

  • Bize Ulaşın..
  • +90 242 892 11 20

Olimpos Çok Güzel , Sen de Gelsene :)

Yani güzel. Deniz desen en âlâsı, yeşil desen en canlısı, hem sükunet bulmak mümkün , hem en hareketlisinden eğlence. Gündüzü ayrı dolu geçiyor Olympos‘un, gecesi ayrı güzel. Beş yıldız animasyonlarının yapaylığından uzak bir köşe burası. Sahte samimiyetlerden kalmadı maalesef. Gülümseyen insanlar varsa   çevrenizde , bunlar gerçek gülümsemeler. Doğal kısaca. Hem çevresi doğal, hem insanları doğal. Düşünebiliyor musunuz Türkiye’nin el değmemiş sayılı koylarından birine sahip. Sit alanı içerisinde olduğu için deniz kenarında tesis yok. Yani para henüz kirletememiş. Denize gitmek için yürümek gerekiyor. Ama öyle boş bir yürüyüş değil bu. Tarihi hissederek yürüyorsunuz , çünkü içinden geçtiğiniz alan Antik Likya Kenti. Büyük İskender’in adımladığı patikalardan yürümek ? Sağınız solunuz antik kalıntılar. Hemen denize varmadan solunuzda kaya mezarlar. Hâla sağlamlar. Mezar gibi değil de , babaannenizin çeyiz sandığı gibi bakıyorlar size. Ve deniz karşınızda. Akdeniz mavisi. Mavi her yerde ve dünyanın en çok bulunan rengi. Ama en özellerinden birisi Olympos’ta. Abartı var mı yazılanlarda ? Hadi canım oradan , gelin bakın şüpheniz varsa, kendiniz şahit olun. Biraz açılın Olympos Koyu’ndan denize ve sonra dönün bir arkanıza bakın. Duvar gibi yükselen Musa Dağı’nın gölgesinde kalan Olimpos Plajı’na. Şezlongu, şemsiyesi olmayan kilometrelerce uzunluğunda bir plaj. Henüz para ve rant kokusu üzerine sinmemiş. O derece doğal. Ardı dağ, önü deniz. Ardı yeşil, önü mavi. En orijinal halleri ile bu renklerin.

Yani Olimpos bir garip güzel vesselam.

Gelecekseniz arayın bizi, hem doğal hem de konforlu bir konaklama imkanı sunalım. Acaip komik fiyatlarla hemde. Yani öyle çok komik fiyatlar olmayabilir belki ama yine de ortalama tatil bütçeleri düşünüldüğünde gerçekten komik. Hatta o kadar komik ki sadece memur maaşı ile geçinmeye çalışan bir insan bile Olimpos’ta tatil yapabilir. Memur maaşı alan birinin ülkemizde tatil yapabilecek bütçesi olması ? Artık varın gerisini siz düşünün. İşte biz Olympos Divasa Hotel olarak bunu seviyoruz , hiçbir şey imkansız değildir ( :

2 yorum var

  1. OLİMPOSTA EYLÜL GÜZELDİR EVET, YALNIZ FİYATLAR HAKKINDA UFAK Bİ DETAY GECERSENİZ, BİZDE HAZIRLIKLI GELİRİZ DEĞİLMİ AMA :) SİZDEN HABER BEKLİYORUM. İYİ GÜNLER DİLERİM

  2. Ceylan hn merhaba , farklı odalar farklı fiyatlar söz konusu olduğu için güncel fiyatları web sitesi üzerinden paylaşmayı uygun bulmadık. Bizi ararsanız müşteri temsilcisi arkadaşlar size detaylı olarak bilgi verebilir , ilginize teşekkürler (:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam yorumlar yüzünden soru sormak zorunda kalıyoruz: