Olympos Divasa Hotel

İletişim

Yazır köyü , Olimpos, 07350, Kumluca, Antalya, Turkey

Olympos'ta Yeni Trend ! Olympos Divasa Hotel

  • Bize Ulaşın..
  • +90 242 892 11 20

Olimpos’a Otel Konsepti !

Olimpos genel olarak pansiyonları ile bilinen bir tatil bölgesidir. Çoğunluğunu ailelerin işlettiği pansiyonlar yarım pansiyon şeklinde hizmet vermektedirler. Turizm geçmişi çok gerilere gitmeyen bölgede toprak, bahçe sahibi Olimposlular ağaç evler tarzında bungalovlar inşa ederek meşhur Olimpos Ağaç Evler mantığını kafalara yerleştirmişlerdir.

Olympos Divasa Hotel  bu yapıya ters düşmemekle birlikte eksikleri görerek Olimpos’un turizme bakışını genişletmiştir. 2014 yazı başlangıcında yeni yüzü ile Olympos’ta hizmet vermeye başlayan Divasa Hotel tabiri caiz ise olimpod_divasa__1sıfırdan inşa edildi ve az önce bahsi geçen eksikliklerin hemen hepsi işletmesinde giderildi. Otel tarzında hizmet veren işletme bulunmaması, ağaç evler doğallığında ama konforunda istenildiği noktada Divasa Hotel devreye girdi. Sizlere hem doğal, ahşap ağaç evler sunuldu hem de bu ağaç evlere otel standartında hizmetler eklendi. Geniş, otel odası genişliğinde odaları olan Divasa Hotel  bu odalara yıldızlı otel odalarının formatında hizmetler ekledi.

Olimpos’ta kışın açık az sayıda işletmeden birisi olan Divasa Hotel sizleri tüm kış boyunca uygun fiyatlarla ağırlıyor. Yılın 12 ayı aynı kalite ile sizlere hizmet vermekteyiz ve unutmayın ki kış aylarında Olympos ayrı güzeldir. Stres ve kalabalıklardan kaçmak için en uygun zamanlara girdik ve bu aylar için çok özel kampanyalarımız olmakta…

Özellikle yılbaşını Olimpos’ta kutlamak isteyen misafirlerimiz ve yine sevgililer günü gibi özel zamanlarda Olimpos Otelleri içeresinde Divasa sizlere tam kadro hizmet sunarak yardımınıza koşuyor. Yılbaşı için canlı müzik ve eğlence organizasyonları düzenleyen Otelimiz sabaha kadar sürecek bir eğlence için şimdiden hazırlıklara başladı bile. Özel bir müzik grubu ile yaptığımız anlaşma ile yeni yıla canlı müzik dinleyerek girebileceksiniz.

Kısaca Olimpos’ta tatil yapmak istiyor ve “Olimpos otelleri” araması yapıyorsanız Olympos Divasa Hotel sizin için en doğru adres…hakkimizda_divasa

Yorumlar kapalı.