Olympos Divasa Hotel

İletişim

Yazır köyü , Olimpos, 07350, Kumluca, Antalya, Turkey

Olympos'ta Yeni Trend ! Olympos Divasa Hotel

  • Bize Ulaşın..
  • +90 242 892 11 20

Olimpos’ta en güzel ay Eylüldür !

Tartışmasız öyledir. Olympos her mevsim , her ay ayrı güzeldir kabul ama eylül Olimpos’un en aşk, en duygu dolu, en mutlu eden ayıdır. Kalabalıklar çekilir , yerini daha az sayıda kişiye bırakır her yan. Daha sükut, daha doludur eylül. İnsanla dolu değildir belki ama birçok farklı güzellikle doludur. Koylar sakindir, deniz ise sizi bırakmak istemez. Güneş size ihanet etmez ama aynı zamanda yaz aylarında ki zalimliğini bırakmıştır bir kenara. Yeşil hakimdir ama hafiften sarıya çalar bazı yapraklar.

Sıcacık bir aydır eylül Olympos’ta. Sıcak ama yorucu olmayan bir sıcak. Sizi gündüzleri denizde hafiften yakan ve ardından akşamlarında serin serin uyumanızı sağlayan bir kıvamda. Tüm aktiviteler için en güzel havalar yine eylül ayına münhasırdır.

Yürümek için en tatlı ay yine eylüldür. Yürümek ? Rota çizmeden dağlara doğru, yürümek. Likya kalıntılarına rastlayarak, her tepenin ardını merak ederek adımlamak. Üstelik terlemeden, sıcaktan bunalmadan.

Olympos eylül ayında tam kıvamını bulur. Çalışan kesim için eylül ayında tatil yapmak elbette oldukça zordur ama imkanı olanlar için tatilin en doğru zamanı eylüldür.

Olympos Divasa Hotel eylül ayı için sizlere çok farklı fiyat seçenekleri hazırladı. Eylülde bizi ziyaret etmek isteyen misafirlerimiz için çok akla yatan fiyatlar söz konusu. Arayın, detaylı bilgi verelim…

 

2 yorum var

  1. gerçektende eylülde olimpos çok güzel. geçen yıl eylül 15 te gitmiştik harikaydı. divasa otelin odaları fotoğraflarda çok güzel görünüyor.fiyat uygun olursa haftaya divasadayız :)