Olympos Divasa Hotel

İletişim

Yazır köyü , Olimpos, 07350, Kumluca, Antalya, Turkey

Olympos'ta Yeni Trend ! Olympos Divasa Hotel

  • Bize Ulaşın..
  • +90 242 892 11 20

Olimpos’u dinlemek mi , yaşamak mı ?

Tüm streslerinizi geride bırakmak, işlerinizin yoğunluğunu hatırlamadan bir tatil mi yapmak istiyorsunuz? Şimdi size tarif edeceğim yer öylesine güzel ve muhteşem ki. Filmlerde gördüğünüz, arkadaşlarınızdan kulaktan dolma bilgiler ile anlatılan o eşsiz manzaralar ile dolu harika bir doğa alanı. Olympos  eşsiz bir güzellik.

Aileniz ve sevdikleriniz ile mutlu ve güvenlik bir tatil için aradığınızdan fazlası işte burada. Olympos Dağının eteklerinde denize uzanan vadi ile birlikte günlerinizi mis gibi çiçek kokan, özel bahçeler ile düzenlenmiş, portakal ağaçlarının o eşsiz güzelliği altında doğanın tüm farklı güzelliklerini yeniden keşfedeceksiniz.

Özel ve şirin mimari yapısı ile hizmete açılan Ağaç evler ile doğa ile içi içe ve sıkılmadan günlerinizi geçirebileceğiniz eşsiz bir yer. Buranın simgesi haline gelen ağaç evler ile birlikte doğada bulunan tüm renkleri aynı alanda bulabileceğiniz bir alan düşünün. Toprağın mis kokusunu, özel olarak yetiştirilen mis kokan çiçeklerin havasını, temiz ve sağlıklı oksijeni doyasına ciğerlerinize çekebileceğiniz bir mekân.

Doğanın yeşili ile denizin mavisinin buluşturulduğu harika tekne gezintileri ile birlikte, göz alıcı güzellikteki doğa olaylarına ve manzaralara ulaşabileceksiniz. Tekne turları ile birlikte aileniz ya da sevdikleriniz ile harika zaman geçirebilir, Tekne içerisindeki animasyonlar ile neşeli saatlerle buluşabilirsiniz.

 

Kendinizi evinizde hissedebileceğiniz, her türlü rahatlık ve konforun sunulduğu bu alanlarda tatil yapmak, doğanın güzellikleri arasında tüm streslerinizden uzak günler geçirmek istiyorsanız. Sizde Olympos Divasa Hotel’i ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam yorumlar yüzünden soru sormak zorunda kalıyoruz: