Olympos Divasa Hotel

İletişim

Yazır köyü , Olimpos, 07350, Kumluca, Antalya, Turkey

Olympos'ta Yeni Trend ! Olympos Divasa Hotel

  • Bize Ulaşın..
  • +90 242 892 11 20

Olimpos’u Keşfet

Olimpos ismini hemen hemen herkesin duyduğu ama  keşfedilmemiş bir tatil yöresidir. Çok bilinmiyor oluşu sayesinde bakir kalmış az sayıda Akdeniz koylarından birisidir.  En önemli özelliği ise hem doğal yapının korunmuş olması hem de konaklama yapılabilen işletmelerin bu doğal yapıya uygun inşa edilmiş ve aynı zamanda doğal yapıyı bozmayan işletmecilik anlayışıdır. Sahil şeridinin Olimpos sahilinin  caretta carettaların yumurtlama bölgesi olmasından dolayı birinci dereceden SİT alanı ilan edilmiştir ve bu yüzden sahil şeridinde turistik tesis inşa olympos-divasa-2016 (9)edilmemiştir. Bu sayede tüm sahil insan eli değmemiş ve bakir kalabilmiştir.

Olympos sadece Türkiye değil tüm dünyada Olimpos Ağaç Evleri ile nam salmıştır. Bölgede bulunan işletmelerin hemen hemen tamamı bungalov tarzında ağaç evlerde misafirlerini ağırlamaktadırlar. Doğal ortamı bozmamak adına bölgenin doğasına uygun inşa edilmiş olan ağaç evlerde klima, tv gibi detaylar düşünülmüştür. Ağaçlar arasında tertemiz bir havada doğal bir ortamda aynı amanda konfordan ödün vermeden konaklama yapmak mümkün.

Olympos Antalya’dan 80 km ötede olan bir yerdir. Gündüzleri deniz, trekking, atv – bisiklet turları, tekne gezilerine katılabileceğiniz gibi akşamları tüm gece açık bar – diskolarda eğlenebilirsiniz. Aynı zamanda Divasa Hotel yaz sezonu boyunca her gece sizlere canlı müzik keyfi sunmaktadır.

Yani hem gece hem de gündüzleri çok farklı etkinliklere katılabileceğiniz size bol alternatif sunan bir yöredir.

olympos-divasa-2016-fiyalari (7)

Olimpos’u Keşfetmek için 2016 Yaz Sezonu Çok Uygun

Olympos diğer tatil yörelerine göre fiyat bakımından çok uygun bir bölgedir. Yazın en kalabalık zamanlarda bile oldukça uygun fiyatlar ile tatil yapabilmeniz mümkün. Bu yaz ise gerek Rusya ile yaşanan kriz, gerekse ülkenin ekonomik durumu göz önünde bulundurulduğunda bir çok işletme kampanyalı fiyatlarını sunmuş durumda. Kampanya yapan işletmelerden birisi olan Olympos Divasa Hotel bu yaz fiyatları oldukça düşük seviyede tutacağını açıkladı. 4 temmuza kadar kişi başı oda+ kahvaltı + akşam yemeği dahil 50 TL den başlayan fiyatlar sunan işletmede kahvaltı ve akşam yemekleri açık büfe. Olympos’un en lüks otellerinden birisi olan Olympos Divasa Hotel , Olimpos Otelleri içinde çok az sayıda işletmenin sunacağı imkanları sunuyor. Akşamları canlı müzik imkanı olan, hem ağaç evler hem de otel konseptinde odaları bulunan özel dizayn edilmiş gözde bir işletmedir.

Olympos Her Mevsim Güzel

Olympos yılın 12 ayında farklı güzellikler sunan nadir yörelerden birisidir. Her mevsim ayrı güzellikler sunan çok özel, keşfedilmesi gereken bir bölge. Olympos için yazılabilecekler çok fazla ama okumak yerine fiyatların çok düşük olduğu bu yaz ziyaret etmeniz ve güzelliklerine kendiniz şahit olmanız tavsiyemizdir…

Yorumlar kapalı.