Olympos Divasa Hotel

İletişim

Yazır köyü , Olimpos, 07350, Kumluca, Antalya, Turkey

Olympos'ta Yeni Trend ! Olympos Divasa Hotel

  • Bize Ulaşın..
  • +90 242 892 11 20

Olimpos’un Dünyaca Ünlü Ağaç Evleri

Olimpos Ağaç Evler Hakkında…

 

Olimpos Ağaç Evleri sadece Türkiye’de değil, dünyada da ünlüdür. Tamamen ahşaptan yapılma olan ve genelde klübe şeklinde dizayn edilen ağaç evler doğa tutkunları için keyifli konaklama imkanları sunmaktadır. Onlarca işletmenin bulunduğu Olimpos bölgesinde, işletmelerin % 90’ı ağaç ev şeklinde inşa edilmiştir.

olympos_sonbaharTarihi ve doğası ile ön plana çıkan Olimpos, Likya Antik Kenti‘nin içinde bulunduğu sit alanı ve yine çevrede bulunan Likya kalıntıları ile tarih turizmini tercih edenler için görülmesi gereken bir bölgedir. Bunun yanı sıra Caretta Caretta ların yumurta bıraktıkları bölgelerden birisi de yine Olympos Sahili‘dir.

Tarihi eserler açısından öneminin yanı sıra Olimpos tam anlamıyla bir doğa cennetidir. Henüz bakir kalan koyları, ormanları ile tertemiz bir havaya ve harika bir doğaya sahiptir. İşletmelerin bir çoğu ağaç evleri nar ve portakal bahçeleri içerisine inşa etmişlerdir. Sabahları kuş sesleri ile uyanabileceğiniz huzurlu bir ortam mevcuttur. Özellikle sonbahar aylarında Olimpos’u tercih eden misafirlerimiz dalında nar ve portakal koparıp tamamen doğal ortamda yetişmiş olan meyvelerimizden tatmaktadırlar.olimpos_fotograflari3

Olimpos ağaç evler , yani bungalovlar tamamen ahşap ve doğaya uygun inşa edilmişlerdir. Olympos Divasa Hotel ise bu konsepte bağlı kalmakla birlikte Olimpos bungalov tarzına kendi bakış açısını getirerek , Olympos’ta yeni bir trende imza atmıştır. Tüm malzemesi ahşaptan olan Divasa Hotel’in odaları diğer işletmelerden farklı olarak konfor içermektedir. Klima, duş – wc , 24 saat sıcak su, wifi , Tv -uydu bağlantısı , jakuzi  ve daha bir çok ekstra hizmeti doğallığı bozmadan siz misafirlerine sunmaktadır. Portakal ağaçları içerisine inşa edilmiş ağaç evlerimizde hem doğal bir ortamda hem de lüksten mahrum kalmadan konaklayabilirsiniz.

Olympos Divasa Hotel Yılın 12 Ayı Açık

Olimpos ağaç evler de tarihin içinde ve doğanın tam  ortasında tatil yapmak sanıldığı kadar pahalı değildir. Olimpos bu anlamda sizlere lüks bir tatili diğer tatil beldelerinden çok daha ucuza sunmaktadır. Fiyatlarımızı öğrenmek için Divasa Hotel’i 7/24 arayabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hep duyduğunuz ama gitmeyi ertelediğiniz Olimpos tatilini artık ertelemeyin. Olympos Divasa Hotel yılın 12 ayı sizleri bekliyor…

olimpos_agac_evleri

 

Yorumlar kapalı.