Olympos Divasa Hotel

İletişim

Yazır köyü , Olimpos, 07350, Kumluca, Antalya, Turkey

Olympos'ta Yeni Trend ! Olympos Divasa Hotel

  • Bize Ulaşın..
  • +90 242 892 11 20

Olympos Divasa Farklıdır !

Çok klişe,  slogan tadında bir başlık ; Olympos Divasa farklıdır. Kim farklı değilim diyor ki zaten. İsmet kim ki tribi benzerine gider bu iş. Fakat konu dağılmasın, Olympos Divasa cidden farklıdır.

Olimpos yapısı gereği doğaya saygılı , biraz salaş ama temiz , çok lüks olmayan konaklama modelleri ile sizleri karşılayan bir yerdir. Öyle 5 yıldız samimiyetsizliği Olympos’a bulaşmamıştır. İşletmeler genel itibariyle aile işletmeleridir. Olimpos ağaç evler konseptinde bungalov tarzı ağaç evlerde ağırlanırsınız. Çevreniz alabildiğince yeşilin tonları ile sarılıdır. Deniz sit alanında kaldığı için çevresinde tesis yoktur ve bu sayede bakirdir, güzeldir, tadına doyulmazdır.

divasa_hakkimizda-2u42x300 copyKonuya dönecek olursak , Olympos Divasa 2014 ile birlikte yepisyeni bir mantıkla  turizm sezonuna selam  verdi, start verdi. Baştan sona yenilendi, tazelendi. Yenilenirken de farklı olabilmeyi vizyon edindi. Tekrara düşmeden, farklı bir işletmecilik anlayışına bürünüldü. Hal böyle olunca standartın üzerine , mis gibi bir otel çıktı ortaya.

Bu farklı olmak için yeter mi sorusuna cevap , tabi ki “hayır” olacaktır. Olympos Divasa turizm söz konusu olduğunda sadece tesisin konforlu, temiz, mutlu edebilecek özelliklerde olduğunun yetmeyeceğinin bilincinde olan işletmecilik anlayışı ile misafirlerinin memnuniyeti üzerine çok kafa yordu. Sonra bu kafa yormalar sonunda ortaya bir çok şey çıktı. Ve bu ortaya çıkan fikirleri tek tek uygulamaya koydu. Olimpos’un genelinden farklı bir mutfak anlayışı edindi. Açık büfe olan sabah kahvaltısı ve akşam yemeklerinde evinizde karşılaşamayacağınız lezzetler sizlere sunuldu. Odalarınız hem ağaç ev mantığına uygun hem de konforlu bir şekilde baştan sona yenilendi.

Sonra yine düşünüldü, taşınıldı. Bizleri ziyaret eden misafirlerimizin bizi sonrasında unutmaması için onlara minik hediyeler vermenin çok şık ve mutlu edici bir davranış biçimi olacağına karar verildi. Bu anlamda özel tasarımcı arkadaşlar edilindi ve onlardan fikirler alındı. Her ne kadar bu sezona yetişmese de önümüzdeki sezon için ağırlayacağımız misafirlerimiz için aşağıdaki fotoğraflarda gördüğünüz tanıtım şeylerinden vermek için çalışmalara başladık. Önümüzdeki yaz gelin yani. Sizi acaip çok düşünüyoruz biz , sadece paranızı alıp yollamak değil niyetimiz. Paranızı tabi ki almalıyız , almadan olmaz ama sizlere karşılığında böyle koskocaman mutluluklar sunmak istiyoruz ve bunun için çok fena çalışıyoruz. Bunu personelimizin gözlerine bakarak anlayabilirsiniz. Mesela Genel Müdür’ümüze bakın , gözlerinden yorgunluk akmakta her daim. Sırf siz mutlu ayrılın diye bu tavizler , bu yorgunluklar, bu paha biçilmez çaba !

 

 

Not: Tasarımlar için Ozan Çiçek’e teşekkürler…

Detaylar için : http://ozancicek.com

divasaa_acandat divasaa_tsort

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam yorumlar yüzünden soru sormak zorunda kalıyoruz: