Olympos Divasa Hotel

İletişim

Yazır köyü , Olimpos, 07350, Kumluca, Antalya, Turkey

Olympos'ta Yeni Trend ! Olympos Divasa Hotel

  • Bize Ulaşın..
  • +90 242 892 11 20

Olympos Divasa Hotel Olarak Yılbaşı Gecesi İçin % 100 Doluluk Oranına Ulaştık

Olympos Divasa Hotel’in yılbaşı için hazırladığı programa ilgi beklediğimizden büyük oldu. Yılbaşının günler öncesinden rezervasyon alımını durdurmak zorunda kaldık…

Yeni yıla Olimpos’ta Girelim

Yeni yılı Olimpos ta Karşılayalım” başlığı  altında hazırladığımız yılbaşı programı için Türkiye’nin dört bir yanından rezervasyon için telefon yağmuruna tutulduk. Doluluk oranımız % 100’ü bulurken yeni yıla Olympos Divasa Hotel’de girmek isteyen çok sayıda misafirimize üzülerek olumsuz gerçi dönüş yapmak zorunda kaldık.

kardan_adam_yilbasi-1280x800 copyYılbaşı gecesi için hazırladığımız program ve yeni yıla Olimpos’ta girmek isteyen misafirlerimiz 2 gün öncesinden otelimizi doldurdular. Kış aylarının getirdiği huzuru ve romatizmi yaşamak isteyen misafirlerimiz gündüzleri sahilde kilometrelerce uzanan kumsalda yürüyüş yaparak , akşamları ise soba başında sıcak sohbetler ile yeni yılı karşılamayı beklediler.

Olympos her ne kadar yaz aylarını, denizi, kumu,güneşi anımsatsa da kış aylarında çok farklı güzelliklerle sizleri karşılıyor. Orman içerisinde konumu ve çok az insanın olması bakımından sakinliği  , huzur dolu ortamı ile Olimpos kış aylarında kesinlikle çok daha özel,çok daha güzel. Bunun bilincinde olan misafirlerimizi ağırlamak adına Olympos Divasa Hotel kış aylarında da sizlere hizmet veremeye devam ediyor. Konforlu, içinde televizyon, jakuzi, wifi bulunan odalarının yanı sıra kapalı restaurantı ile sizlere yılın 12 ayında aynı kalitede misafirperverlik sunuyor.

Kış aylarında genelde sakin olan otelimiz yılbaşı vesilesi ile full doluluk seviyesine ulaştı. Yılbaşı gecesine sadece bir gece kala ortam şimdiden renkli ve eğlenceli. Canlı müzik ve sürprizlerin hazırlandığı yılbaşı eğlencesi için herkes heyecanlı.slaylt6

Olympos Divasa Hotel  Yeni Yıl Heyecanı

Olympos Divasa Hotel yüzünü değiştirdikten sonra karşıladığı ilk yılbaşı olmasından dolayı tüm detaylı eksiksiz düşündü ve sizler için haftalar öncesinden hazırlıklar yaptı.
Yaz aylarında Olimpos tatili düşünüyorsanız muhakkak bunu eyleme dökün ama özel bir tatil istiyorsanız kış aylarını es geçmeyin. Özellikle çiftler için paha biçilmez romantizm dolu ortamlar ve zamanlar kış aylarında Olimpos’ta bolca mevcut. Üstelik kış aylarında fiyatlar yaz aylarına kıyasla çok daha uygun.

Olympos Divasa Hotel Olimpos un genel bakış açısına, hizmet anlayışına yepyeni bir soluk, bambaşka bir bakış açısı getirdi. Tüm bu ayrıcalıkları yaşamak için bizi aramanız yeterli…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam yorumlar yüzünden soru sormak zorunda kalıyoruz: