Olympos Divasa Hotel

İletişim

Yazır köyü , Olimpos, 07350, Kumluca, Antalya, Turkey

Olympos'ta Yeni Trend ! Olympos Divasa Hotel

  • Bize Ulaşın..
  • +90 242 892 11 20

Olympos Divasa’da Canlı Müzik Akşamları Başladı

Olympos‘un canlandığı, yaz sezonunun yavaş yavaş açıldığı bu bahar – yaz karışımı günlerde Olympos Divasa Hotel akşamlara renk katacak canlı müzik akşamlarını başlattı. Gün boyu süren bol çeşitli aktiviteler sonrası gecelere de hareket, renk katmak amacıyla Olymposollimpos_divasa_enel (5) Divasa birkaç farklı grup ile farklı müzik tarzlarında ama her akşam misafirlerine canlı müzik keyfi yaşatıyor.

Olimpos’ta gündüzleri yapabilecek alternatif tatil modlarının zenginliğinden bolca bahsetmiştik. Olympos sadece denize girip kumlarda güneşlenilen bir tatil yöresi değil. Doğa yürüyüşleri , atv – bisiklet turları , antik dönemlerden kalma Likya Antik Kenti , ollimpos_divasa_enel (11)çevreye yayılmış olan tarihi kalıntılar, kahverengi tabela bolluğu, bol alternatifli tekne turları, rafting, yamaç paraşütü ve daha saymadığımız birçok farklı alternatif ile gününüzü değerlendirebileceğiz nadir tatil beldelerinden birisidir. Olympos sadece gündüzleri değil, geceleri de capcanlı bir yer. Cafe- barlar, diskolar sabaha kadar açık. Olympos Divasa Hotel ise misafirlerine hoş vakit geçirtebilmek adına her akşam canlı müzik ile gecenizi canlandırıyor. Farklı ve kendini tarzında kanıtlamış bu gruplar ile kamelyalara yayılabilir, rahat bir ortamda müzik dinleyebilirsiniz.

Olympos Divasa Hotel, Olympos standartlarının üzerinde hizmet kalitesi ile sizler için tüm detayları düşünen ve sizleri mutlu uğurlayabilmek adına çok çalışan bir işletmedir. Tatil planınızı yaparken risk almayın…

Not: Video kalitesi oldukça düşük farkındayız ama emin olun bunun dışında Olympos Divasa’da kalitesi düşük bir şeye rastlayamazsınız ((:

Ayrıca Olympos’ta müzik her yerde ! Sahilde kulağınıza müzik çalındığında şaşırmayın, Olympos her an herkesin içinden geldiği gibi davrandığı minik bir özgürlükler ülkesidir. Video Lost Olympos sayfasından alınmıştır…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam yorumlar yüzünden soru sormak zorunda kalıyoruz: