Olympos Divasa Hotel

İletişim

Yazır köyü , Olimpos, 07350, Kumluca, Antalya, Turkey

Olympos'ta Yeni Trend ! Olympos Divasa Hotel

  • Bize Ulaşın..
  • +90 242 892 11 20

Olympos´un En Zengin Mutfağı…

Olympos Divasa Hotel verdiği hizmetin kalite kokması için hiçbir yükümlülükten kaçmaz.” Çok iddialı bir giriş cümlesi ile konuya giriyoruz. Böyle bir cümlenin altını doldurmak oldukça güç ve ancak ciddi yatırımların sonucunda olabilir  ama  giriş cümlesi kadar iddialıyız.

Geçtiğimiz yıl el değiştiren ve baştan sona yenilenen Olympos Divasa bu değişimi hemen her yerine yansıttı. Olympos standartlarının çok üzerinde odalar inşa edildi. Odaların içi düzenlenirken en ince detaylara kadar düşünüldü ve hiçbir masraftan kaçınılmadı. Ses izolasyonundan tutunda , yatakların markasına kadar incelendi ve en kalitesinde karar kılındı. Restaurant ve bar  yenilendi, bahçe tamamen elden geçirildi ve kamelyalar minderlere kadar yepyeni bir şekilde baştan düzenlendi. Tüm bunlar içerisinde en fazla önem verilen kısım ise mutfaktı.

olympos_acik_bufe_kahvaltiiOlympos Divasa Hotel’in mutfağı , Olimpos’ta ki bir çok işletmenin inşa masrafından fazla tutarda bir yatırıma mal oldu. Yemeklerin daha leziz olabilmesi için buhar ile pişiren fırınlar satın alındı. Mutfak metre kare olarak genişletildi ve çoğu 5 yıldızlı otelin mutfağından daha donanımlı bir hale getirildi.

Çünkü yemek önemlidir !

Tatil planlarında işletme seçimi yaparken en önemli kriterler oda kalitesi ve otelin sunduğu yemek konseptidir. Olympos Divasa bu anlamda da Olimpos’ta ki diğer işletmelerden ayrıldı ve beklenenin çok üzerinde bir  kalite farkı ile sizlere hizmet sunmaya başladı.  Açık büfe olan kahvaltı ve akşam yemeğinde Olympos’un en fazla çeşit sunan işletmesi oldu. Yine tüm yemek ve kahvaltı malzemeleri her kalem için araştırıldı, bir çoğu yöre köylülerinin doğal olarak ürettiği ürünlerden seçildi. Özellikle söz konusu mutfak olduğunda ciddi paralar harcandı ama sonuç olarak sizlere Olympos’un en leziz ve çeşiti en bol yemekleri sunuldu. Mutfağın yönetimi için tecrübesi su götürmez noktada olan Şef Ali Ustamız işe alındı ve onun yardımına dönemsel olarak 3-4 çalışan verildi. Tüm bu çabalar sizleri Oympos’tan mutlu gönderebilmek adınadır…

Tatil için mekan seçimi yaparken dikkatli olmak sizin yararınıza olacaktır. Tatil riske edilecek bir zaman dilimi değildir.

Olympos Divasa Hotel sizleri mutlu uğurlamak adına garanti veriyor. Mutlu ve risksiz bir tatil için seçim yaparken zorlanmayın, bizi arayın…

olympos_divasa_ali_usta_

1 yorum var

  1. Gerçekten 5 yıldız otel gibi, abartı derece bir çeşitlilik var ve çok lezzetli hepsi. Olimpos ta böyle bir mutfak ile karşılacağımızı düşünezmedik. Tüm Olympos Divasa Hotel ailesine çok teşekkürler..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam yorumlar yüzünden soru sormak zorunda kalıyoruz: