Olympos Divasa Hotel

İletişim

Yazır köyü , Olimpos, 07350, Kumluca, Antalya, Turkey

Olympos'ta Yeni Trend ! Olympos Divasa Hotel

  • Bize Ulaşın..
  • +90 242 892 11 20

Salaş, relaks ve artı konforlu…

Olimpos ismi ve Olimpos’ta tatil yapmak Olympos’u bilmeyen için genelde biraz çekinceli bir bakışla karşılık bulur. Karizması malum olan Olimpos diğer tatil yörelerine kıyasla biraz ulaşılmaz bir havadadır. Halbuki durum bunun tam aksini gösterir. Olympos her sosyoekonomik sınıfın bütçesine uygun tatil alternatifleri sunan eşsiz bir cennettir. Her bütçeye uygun paketlerin bulunduğu Olympos’ta tahmin bile edemeyeceğiniz fiyatlarla tatil yapabilirsiniz. Lüks, konforlu ortamların yanı sıra düşük bütçelere hitap eden ağaç evler mevcuttur. Tüm bu alternatiflerin hepsi aynı çatıda toplanabilen nadir yerlerden birisidir , Olympos.

Turizm geçmişi diğer ismi duyulmuş tatil beldelerinin bir çoğuna göre  daha yeni olan Olympos az zamanda çok farklı bir çehreye bürünmüştür. Ağaç evler konseptinde Türkiye’nin en bilinen tatil yöresidir. Turizm otoritelerine göre Güney Avrupa’nın en ilginç yerlerinden birisi olarak gösterilen renk içeren bir beldedir.

Salaştır, rahattır. Çok farklı görüşe ve yaşam biçimine sahip insanla karşılaşabileceğiniz kozmopolit bir yapıya sahiptir. Kimse sizi herhangi bir özelliğinizden dolayı yargılamaz. Bu bakış açısı sayesinde yargılardan uzak keyifli bir tatil yaparsınız.

Salaştır,rahattır ve aynı zamanda konfor bulmak mümkündür. İsteyenin çok uygun fiyatlar ile çadırda kalabildiği Olympos’ta isteyen içinde lüks bungalovlar mevcuttur.

Olympos her kesinden insanı kucaklayan sıcak bir yerdir. Olympos Divasa Hotel bu mantığı kavramış bir işletme anlayışı ile sizleri ağırlar….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam yorumlar yüzünden soru sormak zorunda kalıyoruz: