Olympos Divasa Hotel

İletişim

Yazır köyü , Olimpos, 07350, Kumluca, Antalya, Turkey

Olympos'ta Yeni Trend ! Olympos Divasa Hotel

  • Bize Ulaşın..
  • +90 242 892 11 20

Olympos’a Üniversite Turları Başladı

Olimpos yılın her ayında ziyaretçi çeken nadir tatil yörelerinden birisi. Yaz ayları yoğun geçmekle birlikte özellikle bahar aylarında üniversite öğrencilerinin gözdesi olan bir belde. Mart, nisan ve mayıs aylarında Olimpos‘un sakin oluşunu fırsat bilen üniversiteli öğrenci grupları Türkiye’nin dört bir yanından turlar düzenleyerek baharı Olimpos‘ta karşılıyorlar.

Her yıl bahar aylarında olduğu gibi bu yıl da üniversite turları Olympos’a akın etmeye başladı. Hem havanın bunaltıcı olmaması, hem doğanın uyanışına şahitlik etmek için gençler Olympos’u dolduruyorlar. Aslında tüm bunların yanı sıra bahar aylarında fiyatların uygun oluşu da zamanlama için önemli bir sebep. Bahar aylarında normal fiyatlara göre oldukça uygun rakamlara konaklama yapabilmek mümkün.

Olympos Divasa Hotel tüm bunları gözeterek üniversiteli öğrenci gruplarına yönelik çok özel kampanyalar ve fiyatlar hazırlıyor. Ortalamanın çok üzerinde bir kaliteye sahip olan Olympos Divasa Hotel genç gruplara ayrıcalıklı davranıyor ve çok makul fiyatlar sunuyor. Fiyat konusunda detaylı bilgi için ayrıca bizimle iletişime geçebilirsiniz.olympos_gun_batimi

Geçtiğimiz hafta sonu ağırladığımız üniversiteli öğrenci grubu ile çok keyifli zamanlar geçirdik. Sadece kendileri değil biz de onlarla birlikte eğlendik, mutlu olduk. Gün içinde sahilde ve çevrede yürüyüş yapan gençler akşam ise canlı müzik eşliğinde vur patlasın çal oynasın tadında bir gece geçirdiler. Bir grup çılgın ise battaniyeleri ile sahile gidip gece ateş yaktılar, gün doğumunu kumsalda karşıladır. Daha tembel olanlarla soba başında sabaha kadar süren sohbetin tadı ise  hala dimağımızda.

 

 

Türkiye’nin neresinde olursanız olun bir otobüse doluşun gelin diyoruz. Olimpos her kesime hitap ediyor olsa bile tadını çıkarmayı en iyi gençler biliyor :) Biz de tüm bu etkenleri göz önünde bulunduruyor ve gençlere özel fiyatlar, imkanlar sunuyoruz.

Olympos Divasa Hotel hayal kurmayı bilenleri seviyor, ağırlamaktan mutluluk duyuyor (:

Tüm bunlara rağmen gelmek istemiyor musunuz ? Öyleyse neler kaçırdığınızı şöyle bir video ile görün isteriz…

1 yorum var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam yorumlar yüzünden soru sormak zorunda kalıyoruz: