Olympos Divasa Hotel

İletişim

Yazır köyü , Olimpos, 07350, Kumluca, Antalya, Turkey

Olympos'ta Yeni Trend ! Olympos Divasa Hotel

  • Bize Ulaşın..
  • +90 242 892 11 20

Olympos’ta Capcanlı Müzik Divasa’da

Var tabi canlı müzik dinleyeceğiniz bir çok değişik mekan. Canlı müzik deyip geçmeyin. Mesela canlı müzik diye giriyorsunuz , canlı canlı söyleniyor ama müziğin kendisinde can olmuyor. Yani her canlı müzik , canlı olmayabiliyor. Elbette tercihler farklı türlerden olabilir. Kimisi rock ister , kimisi pop. Mesela gönül ister ki Norah Jones söylesin ve varsın o müzik canlı olmasın ama işte insanın her istediği her durumda olmayabiliyor. Daha gerçekçi isteklerle gelin bize. Mesela deyin ki biz türkü dinlemek istiyoruz. Özgün müzik kokusu da olsun üzerinde. Öyle gitarı iki tıngırdatınca kendini bir şey sanan yazlıkçı çalıp söyleyen tiplerden olmasın. Yaptığı işi , işi gibi görsün ve aynı zamanda gönül versin. Dinleyici canlı müzik dinlediğinin idrakında olsun , idrak ettirsin. Yerine göre efkar olalım, tatildeyiz diye melankoliden uzak olacağız diye bir durum yok yani. Ama yerine göre kıpırdatsın içimizi ve alkol almadan kafamız güzel olsun. Müzik bu, eğer düzgün kullanılırsa içmeden kafa yapabilme özelliği var ve canlı müzik yapıyorum diyen bunları başarsın.

İstekleriniz bu yönde is her akşam Olympos Divasa Hotel‘de canlı müzik var ve gerçekten canlı müzik. Öyle çakma canlı müzik falan değil , mis gibi orijinal , hayat kadar , Olympos’un yeşili ve mavisi kadar canlı.

Grubumuz böyle keyifle övülecek türden müzik yapabilmekteler. Her ne kadar “Altın hızma mülayim” türküsü repertuarlarında olmasa da her güzelin kusuru olur atasözüne sığınırız. Olur yani ne yapalım şimdi o türkü repertuarlarında yok diye bu kadar güzelliği unutacak değiliz.

Yani Olympos’ta iseniz veya gelecekseniz böyle bir güzellik var bizde.  Sizler için böyle bissürü güzellik düşündük, düşünüyoruz. Gelin ki boşa gitmesin (:

Not: Videoda sesini duyduğumuz güzellik aynı zamanda TRT sanatçısı olan bir misafirimiz. Bu geceye özel bizi kırmayarak 3-4 parça seslendirdi ve gecemize ayrı bir renk kattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam yorumlar yüzünden soru sormak zorunda kalıyoruz: