Olympos Divasa Hotel

İletişim

Yazır köyü , Olimpos, 07350, Kumluca, Antalya, Turkey

Olympos'ta Yeni Trend ! Olympos Divasa Hotel

  • Bize Ulaşın..
  • +90 242 892 11 20

Olympos’ta Kışın Açık Mekan…

Olympos genelikle yaz aylarında güneş , deniz , kum kelimeleri ile anılır. Bunun yanı sıra tarih kokan dokusu , doğa turizmi de hemen ardından gelir. Olympos bunlardan çok daha fazlasıdır. Sadece yaz ayları değil , kış aylarında da ayrı güzeldir. Bir çok klip , sinema filmlerinde bazı sahneler kış aylarında Olimpos Plajı’nda çekilmiştir.

Olympos kış aylarında yağmurlara teslim olur. Sükuneti bozan yağmur damlalarında ayrı bir huzur vardır. Yağmur olmayan havalar ise yürüyüş yapmak , modernize edilmiş hayatlara dair ne varsa hepsini geride bırakabileceğiniz huzur dolu zamanlara gebedir. Dünyanın en bilinen sahillerinden birisi olan Olimpos sahili size özel bir tat ile sizi karşılar. Kilometrelerce uzunlukta kumsalda yalnızlığın ve sessizliğin tadına varırsınız.

Olympos Divasa Hotel kış aylarında da sizlere hizmet veriyor. Yılın 12 ayı açık olan işletmemiz kış aylarında sıcacık ortamları ile gürültüden ve stresten kaçmak isteyenlere ev sahipliği yapıyor.

Olympos’u bir de kış aylarında deneyin , unutamayacağınız güzellikler sizi bekliyor…

slaylt6

1 yorum var

  1. olimpos daki en güzel hotel yemekler çok iyi temizlik mühteşem misafirleri ile çok ilgililer çok memnun kaldık .olimposa yolunuz düşerse muhakkak divasayı tercih edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam yorumlar yüzünden soru sormak zorunda kalıyoruz: