Olympos Divasa Hotel

İletişim

Yazır köyü , Olimpos, 07350, Kumluca, Antalya, Turkey

Olympos'ta Yeni Trend ! Olympos Divasa Hotel

  • Bize Ulaşın..
  • +90 242 892 11 20

Olympos’ta Tüm Yıl Açık Otel – Pansiyon

Başlıkta “pansiyon” yazdığımıza bakmayın, Olympos Divasa Hotel tüm donanımı ile sağlam bir altyapıya sahip mis gibi bir oteldir. Ama siz Olimpos için Google amcaya arama yaparken pansiyon yazıyorsunuz diye pansiyon kelimesini de başlığa ekledik.

Girizgâh sonrası sadede gelmenin iktiza ettiği an ise eğer içinde bulunulan an, konuya girmek şart olur. ( Yazar burada allengirli cümle kurarak kendini eğlendirmektedir, siz bakmayın ona )

Olympos Divasa Hotel yılın 12 ayı sizlere hizmet veren Olimpos’taki az sayıda işletmeden birisidir. Yaz kış açık olan otelimizde sizleri yılın her dönemi ağırlıyoruz. Yaz aylarında yoğun ilgi gören Olimpos’u kış aylarında genelde sakinlik arayan misafirlerimiz tercih etmekte. Her ayın ayrı bir güzelliğe sahne olduğu Olympos kış aylarında farklı güzeldir. Az sayıda insana rastlayacağınız yağmurlu havalarda soba etrafında sohbete dalabilir , huzurun en arı , en saf halini içinizde hissedebilirsiniz. Yine Olympos sahili sadece size aitmiş gibi bir hisle sizi karşılar. Kumsal boyunca kimseciklerin olmadığı bir ortamda dalga sesleri arasında yürümek her şeye bedeldir. Özellikle çiftler için kış ayları Olimpos aşk tazelemek için oldukça uygun şartlar sunar. Deneyin deriz.

Olympos Divasa Hotel yılın her ayında sizleri Olimpos’ta ağırlamak için bekliyor. Çok bekletmeyin efendim (:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam yorumlar yüzünden soru sormak zorunda kalıyoruz: