Olympos Divasa Hotel

İletişim

Yazır köyü , Olimpos, 07350, Kumluca, Antalya, Turkey

Olympos'ta Yeni Trend ! Olympos Divasa Hotel

  • Bize Ulaşın..
  • +90 242 892 11 20

Olympos’u Hala Keşfetmediniz mi ?

Olympos‘a daha önce geldiyseniz size çok şey anlatmaya gerek yok. Ama henüz Olympos’u görmemiş olanlar için biraz Olympos’tan bahsetmek iktiza eder. Gerçi Olimpos çok fazla anlatılacak bir yer değil. Çünkü anlatmak veya yazmak Olympos’un size yaşatacağı ruh halini betimlemek için asla yeterli olmayacaktır.

Tatil denince akla birçok farklı düşünce gelebilir. Kimine göre tatil mavi, kum ve güneş ifade eder. Kimisinin favorisi yeşildir. Bazıları farklı olsun da çamurdan, taştan olsun der Nemrut’a çıkar, Kapadokya’yı adımlar. Kimisi tarih koksun , beni alsın bin yıl öncesi savursun ister. Kimisi hiçbir şey yapmadan uyumak ister. Kısaca tatil kelimesinden beklentiler kişilere göre değişir ve insanlar buna göre tatil planı yaparlar. Olympos kelimesi ise az önce saydıklarımızın hemen hemen tamamını kapsar. Olimpos bu yönü ile ilginç ve özeldir. Mavinin en orijinal renkleri, Akdeniz’in en temiz denizleri ile sizleri karşılayan bir ismin adıdır Olympos. Diğer yandan yeşilin tonları dağları süsler. Dağ isteyene dağ, deniz isteyene deniz sunar. İkisini birden istiyorum diyenler Olympos Koyu’ndan biraz açılıp arkalarını dönmeleri yeterli olur.

olympos_koy_deniz

Fazla aksiyona gerek yok,uyumak istiyorum ,  gölge etmeyin başka ihsan istemez diyenler için orman havasında sessizliğin ortasında bir uyku vaat eder Olympos.

Keşfetmek istiyorum diyenler için sırtını Musa Dağı’na yaslamış bir Olimpos sunabiliriz. Yürüyerek yaklaşık 3-4 saatte çıkabileceğiniz Musa Dağı’nda sizleri henüz el değmemiş Likya kalıntıları, eski yapılar ve yere kazılmış 6-7 metre derinliğinde su sarnıçları bekler. Henüz Kültür Bakanlığı’nın korumaya almadığı bu kalıntılara dokunabilir , burayı ilk gören,gezenlerden birisi olabilirsiniz.

İşin içinde tarih yoksa ben o tatile tatil demem , gibi bir cümle kurabilirsiniz. Mitolojinin Olimpos’ta başladığını söylesek sizin için yeterli olur sanırız. Antik Likya kalıntıları, kaya mezarları ve daha fazlası sizleri tarihin diplerine sürükler.

Geceler renkli ve hızlı olmazsa tatilin anlamı olmaz, diyenlerimiz vardır muhakkak. Olympos Divasa Hotel her gece canlı müzikle gecelerine renk katıyor. Dahasını istiyorsanız sabaha kadar açık disko-barlar sizi günün ilk ışıklarına kadar mutlu etmeye yetecektir.

divasa_otelaKısaca Olympos keşfedilmek ister, keşfedilmeyi bekler. Standartlarınızdan sıyrılıp farklı bir tatil hayal ediyorsanız gelin Olympos’u deneyin. Olympos Divasa Hotel sizlere tüm bu yaşayacağınız güzellikler sonrası ev sahipliğini layıkı ile yapacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam yorumlar yüzünden soru sormak zorunda kalıyoruz: