Olympos Divasa Hotel

İletişim

Yazır köyü , Olimpos, 07350, Kumluca, Antalya, Turkey

Olympos'ta Yeni Trend ! Olympos Divasa Hotel

  • Bize Ulaşın..
  • +90 242 892 11 20

Olympos’u Keşfet

Olympos dünyanın hiçbir yerindeki hiçbir tatil beldesine benzemez. Olimpos’a ilk adım attığınız andan itibaren bu özel durumu kendiniz zaten hissedersiniz. İlk başta çevrenizde dönen enerji ve hareket sizi şaşırtabilir. Çevrede ne yaptığını , nereye gittiğini iyi bildiğini sandığınız çok farklı profillerde tatilciler vardır ve bu size kısa süreliğine üniversiteye yeni başlamış birinci sınıf öğrencisi ürkekliği yaşatabilir.  Halbuki Olympos’un en önemli özelliği kuralların katı olmaktan uzak oluşudur. Rahat olun , burası herkesin gülümsediği ve hoşgörülü olduğu , havasından mı suyundan mı bilinmez ama hep bir çakırkeyf kafası yaşatan bir ruh halidir. Bir şey içmeseniz bile kendinizi bu relaks ruh haline kaptırırsınız…

Oolimpos_bakisilympos’un stres emici özelliği (:

 

Olympos sizden çok alıp götürür,buna hazır olun. Stres, sıkıntı, yorgunluk vs. Ve tüm bunların yerine size taptaze bir enerji topağı sunar.  ( Enerji topağı nasıl bir betimlemedir bunu yazan arkadaşta çözemedi ama buna çok fazla takılmayalım biz (:  )  Tüm yıl biriktirdiğiniz yorgunluğunuzu alır ve yerine tatlı bir yorgunluk koyar. Evet yine yorulacaksınız ama bu tamamen mutlu edici bir yorgunluk olacak. Mesela gün boyu tekne ile dolaştığınız eşsiz koyların tadını çıkarmış olmanın yorgunluğu veya Adrasan’dan yamaç paraşütü ile uçmuş olmanın yorgunluğu gibi.

Olympos sadece deniz,kum, güneş gibi tatil kavramlarını içermez. Olympos hem kültür turizmi kapsamında sizlerin hayallerine karşılık verir, hem doğa ile iç içe bir tatil yapma imkanı bulursunuz. Mitoloji Olympos’ta başlar. Büyük İskender’e dayanan tarihin kokusu hala Olimpos’ta dolaşır. Antik Likya Kenti zaman tüneli misali sizi çok ama çok eskilere götürür. Diğer yandan yeşile ve maviye doyarsınız. Olympos’un size sunamayacağı tek şey yapay, suni, kıvamı bozuk beş yıldızlı otel konseptidir. Olimpos doğal ve samimi olmayı bekleyenlerin yeridir.

Lafı uzatmayalım demek anlamsız olacak çünkü zaten epeyce uzattık ama sonuçta çıkın gelin işte. Çok ama çok uygun fiyatlar karşılığında mis gibi bir tatil yapın dönün. Yani dönmeyi istemeyebilirsiniz elbette , bu da sizin tercih skalanızın renkleridir , karışmak bize düşmez…

Gelirseniz Olympos Divasa Hotel’e bekleriz. O kadar laf ettik gelin falan dedik. Gelmezseniz küseriz. Cidden yaparız bunu !

olimpos_Deresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam yorumlar yüzünden soru sormak zorunda kalıyoruz: