Olympos Divasa Hotel

İletişim

Yazır köyü , Olimpos, 07350, Kumluca, Antalya, Turkey

Olympos'ta Yeni Trend ! Olympos Divasa Hotel

  • Bize Ulaşın..
  • +90 242 892 11 20

Sevgililer Gününü Olimpos’ta Kutlayın

Divasa Hotel, kış aylarında Olympos ‘ta açık olan – hizmet veren az sayıda işletmeden birisidir. Bu yüzden yılbaşı , sevgililer günü gibi kış aylarına denk gelen özel günler için Olympos’u tercih edenleri misafir eden mekanlardan birisiyiz. Geçtiğimiz günlerde yeni yıla Olimpos’ta girmek isteyen misafirlerimizi ağırladık ve çok eğlenceli bir yılbaşı gecesi geçirdik. Aynı tarzda bir organizasyonu sevgililer günü için hazırlıyoruz ve hazırlıklara şimdiden başladık. 2016 yılı Sevgililer Günü için rezervasyonunuzu şimdiden yaptırabilirsiniz.

olimpos-yilbasi-gecesi (10) olimpos-yilbasi-gecesi (9) olimpos-yilbasi-gecesi (8) olimpos-yilbasi-gecesi (7) olimpos-yilbasi-gecesi (2) olimpos-yilbasi-gecesi (1)

 

Romantik bir Sevgililer Günü için Olympos’u Tercih Edin

 

Olympos’u bilen veya duyanlar ortamın romantizm koktuğunu iyi bilirler. Bu kış aylarında daha da keyifli ve belirgin bir hale dönüşmekte. Kimselerin olmadığı kilometrelerce uzunlukta kumsalda yürüyüşler yapabilir, akşamları soba başında sıcak sohbetler ile gecenizi değerlendirebilirsiniz. Sevgililer gününe özel canlı müzik ve özel yemekler ile gecenizin mutlu geçeceğinin garantisini veriyoruz.

Sevgilinize , eşinize sürpriz yapmak için oldukça güzel bir fırsat sizleri bekliyor. Olympos Divasa Hotel 2016 sevgililer gününde açık ve sevgililer gününe özel canlı müzik programı ve özel akşam yemeği menüsüyle sizlere hizmet veriyor olacak. Erken rezervasyon yaptırmanız tavsiyemizdir..

 

 

 

Yorumlar kapalı.