Olympos Divasa Hotel

İletişim

Yazır köyü , Olimpos, 07350, Kumluca, Antalya, Turkey

Olympos'ta Yeni Trend ! Olympos Divasa Hotel

  • Bize Ulaşın..
  • +90 242 892 11 20

Olimpos Sevgililer Gününde Ziyaretçi Akınına Uğradı

Olimpos her yıl olduğu gibi bu yıl da sevgililer gününde doldu taştı. Olympos denince her ne kadar yaz ayları, deniz, kum, güneş gelse de Olimpos kış aylarında ayrı bir güzel. Bunu bilen misafirlerimiz ise bu yıl da Olimpos’a akın ettiler. Gündüz sahilde yürüyüş yapan sevgililer, akşam da soba sıcaklığında canlı müzik ile eğlendiler.

Olimpos yılın her ayında ziyaret edilebilen nadir tatil yörelerinden birisidir. Yaz aylarında eşsiz denizi, kilometrelerce uzanan kumsalı, çevre koyları, tekne turları, Yanartaş, yamaç paraşütü ve daha bir çok aktiviteye ev sahipliği yapan, alternatif açısından zengin bir yöre. Ama bu kış aylarında bir şey yapılmaz anlamına gelmiyor. Yaz aylarının yoğunluğundan kurtulan Olimpos, kış aylarında sükunet isteyen, huzur arayanların gözdesi. Sessiz, orman içinde doğal bir ortamda bol bol yürüyüş yapabilir, dalga sesleri eşliğinde sevgilinizle harika zamanlar geçirebilirsiniz.olimpos_bahar

Olimpos Divasa Hotel bu anlamda orman içinde lüks ağaç evleri ile sizlere yılın 12 ayında kesintisiz hizmet veriyor. Sadece yaz ayları değil kış aylarında da sizlerin hizmetinde olan otelimizde yılın 365 günü aynı kalitede hizmeti bulabilirsiniz. “Olympos’ta Yeni Trend” sloganı ile çıktığımız bu yolsa sizleri mutlu etmek için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. Lüks ağaç evlerimiz, alakart restaurantımız, barımız, geniş bahçemiz ve daha bir çok imkan Olympos Divasa Hotel‘de.

Yazın zaten gelirsiniz ama Olimpos’u bir de kışın ziyaret etmeniz tavsiyemizdir….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam yorumlar yüzünden soru sormak zorunda kalıyoruz: