Olympos Divasa Hotel

İletişim

Yazır köyü , Olimpos, 07350, Kumluca, Antalya, Turkey

Olympos'ta Yeni Trend ! Olympos Divasa Hotel

  • Bize Ulaşın..
  • +90 242 892 11 20

Yaz Kış Eğlence Olimpos Divasa’da…

Olimpos Divasa Hotel deneyimli işletmecileri ve turizmin genel mantığını iyi bilen bir vizyon ile sizlere yılın 12 ayında Olympos‘ta hizmet veriyor. Tatil anlayışının sadece yaz aylarından ibaret olmadığının bilincinde olan işletmemiz sizlere Olympos‘un kışında da eğlenceli bir tatil vaat ediyor. Yazın denizi, kumu, güneşi, doğası ile cennetin yansıması olan Olympos kış aylarında ise sakinliği, huzuru ve akşamları ise soba başı eğlenceleri ile sizleri bekliyor. Kapalı mekanımızda canlı müzik eşliğinde sobaların ve ortamın iç ısıtan sıcaklığı ile Olympos‘ta vur patlasın çal oynasın tadında akşamlar yaşıyoruz.

olimpos_kis_aylari

Gün içinde kış güneşinin özel sıcaklığı ile kilometrelerce uzanan Olimpos kumsalında uzun yürüyüşler sizleri şehrin gürültüsü ve stresinden uzaklaştıracak, huzur bulacaksınız. Mavi ve yeşilin özel tonları eşliğinde tertemiz havada kendinizi ayrı bir dünyada gibi hissedeceksiniz. Gününüz bu huzur ile geçerken akşamlarınız canlı müzik ile renklenecek, soba başında müzik eşliğinde kurtlarınızı dökebileceksiniz.

Olympos Divasa Hotel sizlere yaz kış mutlu zamanlar yaşatmak için gerekli tüm alt yapıya sahip. Yapmanız gereken kendinize bir güzellik yapıp zaman ayırmak ve Olympos‘a kaçmak. Geri dönmek istemeyeceksiniz…

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam yorumlar yüzünden soru sormak zorunda kalıyoruz: