Olympos Divasa Hotel

İletişim

Yazır köyü , Olimpos, 07350, Kumluca, Antalya, Turkey

Olympos'ta Yeni Trend ! Olympos Divasa Hotel

  • Bize Ulaşın..
  • +90 242 892 11 20

Yılbaşını Olimpos Divasa Hotel’de Kutlayın

2019 YILBAŞI PROGRAMI İÇİN TIKLAYIN 

Alttaki haber 2017 e ait programdır !

Geleneksel Olimpos Divasa Yılbaşı Eğlencesi

Yılbaşı için fiyatlarımız şöyle :

hakkimizda_divasa

Olimpos Divasa Hotel geçen yıl olduğu gibi 2018 yılbaşı gecesi içinde yine birbirinden özel aktiviteler hazırladı. Yeni yıla Olimpos’ta girmek isteyenler için şimdiden hazırlıklara başlayan Divasa ailesi sizlere unutamayacağınız bir yılbaşı eğlencesi sunmak için çalışıyor. Geçen yıl 2017 ya girerken yaptığımız organizasyon sizler tarafından çok sevildi ve bu bize bu yıl daha keyifli bir yılbaşı geçirmeniz için çalışmaya ve daha renkli bir organizasyon hazırlamaya teşvik etti.

olimpos_acik_bufe (12)

Yılbaşında Olimpos’ta Eğlence

Yaz aylarında çok sayıda işletmenin turizm anlamında hizmet verdiği Olimpos’ta kış ayları oldukça sakin geçer ve bu yüzden bir çok Olimpos Otelleri ve pansiyonları kapalıdır. Divasa Hotel ise yılın 12 ayında sizlere hizmet veren az sayıda işletmeden birisidir. Yine yeni yılı Olimpos’ta karşılamak isteyenler için en renkli organizasyon geçen yıl Divasa Hotel’deydi ve bu yılda bu ünvanı korumak, hak etmek için hazırlıklara başladık. Canlı müziğin sabahın ilk ışıklarına kadar süreceğini belirtelim. Özel ve zengin bir menü sizleri bekliyor. Mutfak personelimizi sizler için seferber edeceğiz ve Olimpos’un en zengin mutfağı bizde sloganının karşılığını sizler tecrübe ederek onaylayacaksınız. Yılbaşında eğlence Olimpos Divasa’da yaşanır..

Kış Aylarında Olimpos’ta Açık Otel

Kışın Olimpos’ta ne yapılır demeyin. Özellikle stresli bir işiniz varsa ve sakinliğe ihtiyaç duyuyorsanız Olimpos tam size göre. Gündüz içinizi ısıtan güneş eşliğinde uzun kumsalda sakin yürüyüşler yapabilir, dalga sesleri eşliğinde olimpos_cirali_plajistres, sıkıntılardan arınabilirsiniz. Gün içinde hava başka yerlerde ne kadar soğuk olursa olsun Olimpos’ta güneşi gördüğünüz anda içiniz ısınacaktır. Orman, çam ağaçları, sakinlik, huzur, bol oksijen, sessizlik ve daha fazlası. Bu kelimeler sizler için özlem içeriyorsa en azından hafta sonları kendinize bir güzellik yapıp Olimpos’a kaçabilirsiniz. Akşamları ise mangalın etrafında sıcak şarap veya farklı içecekler eşliğinde koyu bir sohbete dalabilir, kalabalıkları, sıkıntıları ardınızda bırakabilirsiniz. Olimpos sıradan tatil anlayışına sahip kişiler için yaz aylarında eşsiz bir yerdir ama özel günler yaşamak isteyenler için kış ayları daha anlamlıdır.

Divasa Otel kış ayları boyunca tam kadro personel ve eksiksiz hizmet anlayışı ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Üstelik kış aylarında fiyatlar oldukça cazip, evde kalsanız daha fazla harcarsınız, o derece :)

5 yorum var

  1. Fiyatlar hakinda bilgi alabilirmiyim yilnasi programi icin 8 kisi civari olacagiz

  2. Serpil hn merhaba, yazının en üstündeki görselde yılbaşı gecesi için fiyatlarımız mevcut, oradan inceleyebilirsiniz..

  3. merhaba tek kişiyim. tek bayan yani. bu 100 TL fiyat benim için de geçerli midir? Karaöz de oturuyorum, yakınınızda, tek başıma ilk defa dışarda bir yılbaşı kutlamak ve konaklamak istiyorum. engelliyim.