AKTİVİTELER

AKTİVİTELER

Olimpos’a tatil için geldiniz, tamam denize giriyorsunuz, dinleniyorsunuz, keyifli vakit geçiriyorsunuz ama burada yapılacak bir çok aktivite ile tatilinizi renklendireblilr ve çevreyi daha iyi tanıyabilirsiniz. İşte Olimpos’ta yapılabilecek aktiviteler.

Tekne Turu

Suluada, Demre, Kekova Batık Şehir ve Fethiye yat gezisi turları ile Olimpos’a yakın diğer doğa harikalarını da görebilirsiniz. 

Yanartaş Turu

Yanartaş beldedeki beklide en merak edilen yerlerin başında yer alıyor. Diğer adıyla Chimaera olarak bilinen Yanartaş, yaklaşık olarak bin yıldır yanmaktadır. 

Doğa Yürüyüşü

Uzun yürüyüşleri seviyorsanız ve kendinize güveniyorsanız Cennet bölgesi gibi harika rotaları keşfetme şansınız var. Olimpos civarındanki Musa dağı, Tahtalı dağı size güzel bir dağ yürüyüşü deneyimi yaşama fırsatı sunuyor.

Tüplü Dalış

Sualtı deneyimi yaşamak isteyenler için de harika bir cennette olduklarını hatırlatmakta fayda var. Profesyonel dalış ekibiyle hayatınızda bir ilk daha yaşama fırsatınızı elde edebilirsiniz burada.

ATV Turu

Olimpos’un el değmemiş doğasının içinde dere yataklarından geçerek, ormanın içine dalarak, zorlu yollardan geçerek adrenalin dolu bir ATV safari imkanını listenize eklemeye ne dersiniz?

Kano Turu

Civardaki saklı mağaraları ve Akdenizin güzelliğini kano turu ile keşfedin.

Tıkla Ara! Whatsapp Destek!